ما قصد داریم تا پروژه های منطقه 22 تهران را به شما معرفی کنیم. این منطقه ی تهران واقع در شمال غرب پایتخت بوده که دارای آب و هوای نسبتا سرد نسبت به دیگر مناطق تهران است و این امر به دلیل نزدیکی آن به ارتفاعات البرز می باشد. این منطقه مساحتی حدود 6200 هکتار دارد و 1300 هکتار آن فضای سبز می باشد که یکی از مزایای این منطقه محسوب می شود.

ما این منطقه را به شما معرفی می کنیم زیرا از نظر جغرافیایی بزرگترین منطقه ی تهران است و در میان بزرگراه هایی همچون شهید همت، شهید حکیم و آزادگان و شهید قضایی واقع شده است که وجود این بزرگراه ها در این منطقه موجب دسترسی آسان به مرکز شهر و سایر مناطق تهران می گردد، همچنین به دلیل وجود فضای سبز بسیار وسیع و گسترده می توان آن را یک قطب گردشگری در تهران دانست که تمامی نیاز های رفاهی و شهری در آن برآورده شده است. پروژه های زیادی در این منطقه انجام می گردد و می توان گفت که یکی از مناطق رو به رشد و رو به پیشرفت تهران است. از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به آبشار تهران، محور چهار باغ، دریاچه مصنوعی چیتگر، شهر بازی هزار و یک شهر، بوستان جوانمردان ایران، ایران مال، پارک آبی چیتگر،تهران مال، مجتمع تجاری اداری آرتمیس، برج مجلل لکسون، مجتمع‌ و برج های نارنجستان، تله کابین مونو ریل و پردیس سوار کاری اشاره کرد.

پارس نیوز این منطقه را به شما معرفی می کند زیرا پارک های جنگلی چیتگر، لتمال کن، دوشان دره و ورد آورد در این منطقه وجود دارد که وجود این فضای سبز بسیار در این منطقه موجب پاکیزگی آب و هوای آن می شود همچنین منطقه با وجود داشتن این فضای سبز گسترده، از مرکز شهر نیز به دور است که این مسئله خود به کمتر آلوده شدن هوای این منطقه کمک می کند. به خاطر این مزایا منطقه ۲۲ تهران بالاترین تعداد ساخت پروژه های برج سازی را نسبت به دیگر مناطق تهران دارد.

متخصصانی که می توانند به شما در پیش فروش کمک کنند:

به دلیل مزایای بالایی که منطقه ۲۲ تهران دارد و در بالا به آن اشاره کرده ایم، پروژه های عمرانی و ساختمانی بسیاری در این منطقه در حال اجرا است. خیلی از این پروژه ها به صورت نیمه کاره می باشند و آمادگی پیش فروش شدن را دارند. اکثر مشتریانی که در پی خرید و پیش خرید آپارتمان و مجتمع‌ های تجاری اداری هستند، به دنبال موسسه ‌ای متخصص که معتبر باشد و هم اطلاعات مفیدی به آنها ارائه دهد، می گردد.

وبسایت دیار22 مرکزی مورد اعتماد تیم ما است که با ارائه خدمات صادقانه و مستند، در پی ارتقا جایگاه خود در بین سایر رقبا می باشد. متخصصان آن می توانند به شما در پیش خرید و پیش فروش املاک مورد نظرتان کمک کنند، از آنجا که پیش فروش و پیش خرید املاک هم به نفع سازنده و هم به نفع خریدار است، دیار 22 فعالیت عمده ای در این زمینه دارد. متخصصان ما همواره در پی کسب اطلاعات و بالا بردن دانش خود درباره خرید و فروش املاک هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به خریداران و فروشندگان را ارائه دهند.

دیار22

در حال حاضر پروژه مروارید بقیه الله مروارید شهر مروارید ۱ در منطقه ۲۲ تهران در حال اجرا می باشد و البته پروژه های بسیار دیگری نیز در این منطقه در حال اجرا است که متخصصان ما می ‌توانند به شما معرفی کنند.

این مجموعه قصد دارد تا در پیش فروش و پیش خرید املاک و پروژه ها به شما عزیزان کمک کند، کافیست به موسسه ما مراجعه کنید و اطلاعات لازم را برای ادامه کار تان کسب نمایید.

آدرس جهت ارتباط با دیار 22:

اگر شما مالکی هستید که در نیمه راه ساخت و ساز با کمبود امکانات مواجه شده اید یا خریداری هستید که هزینه ی کافی برای خرید یک ملک آماده را ندارید، کافیست تا به دیار ۲۲ مراجعه کنید و از اطلاعات متخصصان ما در این مرکز بهره ببرید.

آدرس جهت مراجعه: تهران، شهرک گلستان، میدان موج، مجتمع اداری و تجاری سرزمین آفتاب، طبقه ۲، واحد ۲۰۲