در این مقاله سایت تدریس خصوصی ایران مدرس به عنوان بهترین سایت ایران برای انتخاب معلم خصوصی آنلاین و حضوری در منزل معرفی می گردد. اگر می خواهید به صورت مستقیم و بدون واسطه با مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید. در ایران مدرس www.IranModares.com شماره تماس مستقیم معلم های خصوصی و قیمت کلاس ها هم ارائه شده است.

در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php واسطه ای در کار نیست. در این وب سایت تمام اطلاعات ثبت شده توسط خود مدرسین با شفافیت کامل ارائه شده است و می توانید شماره تماس مستقیم مدرسین و اساتید تدریس خصوصی کل ایران را در این وب سایت مشاهده نمائید. روند کار در وب سایت مذکور به این ترتیب است که بعد از ورود به سایت در بخش جستجو اسم درس مورد نظر خودتان (مثلا ریاضی) را وارد می کنید و لیست مدرسین آن درس همراه با اطلاعات کامل برای هر مدرس و قیمت درخواستی استاد و همچنین شماره تماس مستقیم هر معلم نمایش داده شده است. در نتیجه می توانید خیلی راحت و با در دست داشتن اطلاعات کامل، یک استاد خوب را برای خودتان انتخاب نمائید.

اینکه شماره تماس مستقیم مدرسین در ایران مدرس ارائه شده است مزیت بزرگی به حساب می آید. اولا شما مطمئن هستید که واسطه ای در کار نیست و هزینه ای که پرداخت می کنید به خود مدرس پرداخت خواهید کرد و در نتیجه با نرخ مناسبتری می توانید استاد و معلم خصوصی داشته باشید. ثانیا، وقتی قبل از شروع کلاس امکان حرف زدن مستقیم و بدون واسطه با خود استاد را دارید می توانید در همان تماس تلفنی از نحوه حرف زدن استاد و اعتمادی که به کار خودش دارد به شناخت خوبی از ایشان برسید و بیشتر مطمئن شوید که با یک معلم خوب کلاس برگزار می کنید.

روند مناسب برای انتخاب معلم خصوصی از ایران مدرس

فرض کنید که شما برای درس زبان انگلیسی قصد دارید یک معلم خصوصی زبان آنلاین و یا حضوری برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در تهران، کرج و یا هر جای ایران داشته باشید. البته می توانید معلم زبان آنلاین هم داشته باشید. اگر در زمینه قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان سوال دارید هم باید بگوئیم که برای تمامی مدرسین در ایران مدرس قیمت درخواستی مدرسین ارائه شده است. برای انتخاب یک معلم خصوصی زبان بعد از ورود به سایت ایران مدرس در بخش جستجو عبارت زبان انگلیسی را وارد کنید. به این ترتیب لیست مدرسین زبان به شما نشان داده می شود و می توانید برای تمامی اساتید اطلاعات کاملی را مشاهده کنید و استاد مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

نکات مهم برای انتخاب معلم خصوصی خوب و مجرب

1- دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی استاد

قبل از انتخاب معلم خصوصی به دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی استاد دقت نمائید. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس تمامی اساتید ذکر کرده اند که در کدام دانشگاه درس خوانده اند و چه مدرک تحصیلی ای دارند. بهتر است با یک معلم خصوصی با سواد که از دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده است و مدرک ارشد یا دکتری دارد کلاس داشته باشید. مدرک تحصیلی هم مهم است. مثلا اگر می خواهید کلاس خصوصی زبان فرانسه داشته باشید بهتر است با معلمی کلاس برگزار کنید که در رشته زبان فرانسه و در یک دانشگاه خوب درس خوانده است. برای سایر دروس هم این معیارها را مد نظر داشته باشید. اگر در رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کنید و مثلا برای درس ارتعاشات قصد دارید کلاس خصوصی داشته باشید بهتر است با استادی کلاس برگزار کنید که در رشته مهندسی مکانیک درس خوانده است و مدرک ارشد یا دکتری دارد.

2- سابقه تدریس استاد و معلم تدریس خصوصی

واضح است اساتیدی که سابقه کاری بالاتری دارند بهتر تدریس می کنند و معمولا شاگردهای موفق تری هم دارند. در بخش تدریس خصوصی سایت ایران مدرس مدرسین سوابق تدریس خودشان را هم ذکر نموده اند. اساتید ذکر کرده اند که در کدام مدارس و دانشگاهها چند سال کار آموزش را انجام داده اند. بنابراین می توانید این را هم به عنوان یک ملاک خوب برای انتخاب معلم خصوصی در نظر داشته باشید. البته سابقه کاری به تنهایی گویای اینکه یک استاد کارش خوب باشد نیست. بهتر است تجربه ی بالای معلم را به عنوان یک امتیاز مثبت در کنار سایر ملاک ها و معیارها در نظر داشته باشید.

3- نظرات شاگردهای قبلی مدرس خصوصی

معیار بسیار خوبی که برای انتخاب یک مدرس و معلم خصوصی خوب وجود دارد این است که شاگردهای قبلی یک استاد در رابطه با نحوه تدریس ایشان چه نظری دارند و اینکه شاگردهای قبلی آیا خوب نتیجه گرفته اند یا نه. در ایران مدرس برای بسیاری از اساتید نظرات شاگردهای قبلی هم ثبت شده است و این گزینه را هم به عنوان یک معیار خوب برای انتخاب استاد مناسب در اختیار دارید. اگر شاگردهای قبلی یک استاد و معلم خصوصی خوب نتیجه گرفته اند به احتمال زیاد اگر شما هم با این استاد کلاس داشته باشید خوب نتیجه خواهید گرفت.

4- فیلم نمونه تدریس و نمونه ویدیوی تدریس معلم خصوصی

نظر شما در رابطه با اینکه قبل از انتخاب استاد فیلم بخشی از تدریس ایشان را ببینید چیست؟ آیا دید بسیار خوبی به شما نمی دهد و آیا باعث نمی شود انتخاب بسیار بهتری داشته باشید؟ در سایت ایران مدرس اساتیدی که به صورت جدی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند برای دروس تدریسی خودشان نمونه فیلم تدریس هم قرار داده اند. بنابراین قبل از اینکه جلسه اول را تشکیل دهید و وقت شما تلف شود، می توانید بخشی از تدریس استاد را ببینید و به این ترتیب از انتخاب درست خودتان مطمئن تر شوید. شاید یک فیلم 2 دقیقه ای بیشتر از هر مدرک و توضیح دیگری به شما در رسیدن به شناخت خوب از معلم کمک کند. نمونه فیلم های تدریس خصوصی اساتید و معلم های خصوصی ایران مدرس در آدرس https://teaching.iranmodares.com/video-audio.php ارائه شده است.

5- قیمت کلاس های تدریس خصوصی

برای بسیاری از افراد نرخ کلاس های تدریس خصوصی اهمیت بالایی دارد و تمایل دارند با کمترین نرخ و با قیمت ارزان کلاس داشته باشند. خبر خوب اینکه در سایت ایران مدرس برای تمامی مدرسین نرخ کلاس ها توسط خود مدرسین مشخص شده است. در نتیجه می توانید در کنار مشاهده اطلاعات کامل برای هر استاد نرخ درخواستی ایشان را هم ببینید و یک معلم خوب با هزینه مناسب انتخاب کنید. تعدادی از مدرسین نرخ کلاس ها را به صورت توافقی ذکر کرده اند و می توانید با استاد تماس بگیرید و هزینه را بپرسید. خیلی روی ارزان هماهنگ شدن کلاس اصرار نداشته باشید بلکه سعی کنید یک معلم خوب و با تجربه که از دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده است با قیمت مناسب هماهنگ کنید.

6- برگزاری جلسه اول کلاس خصوصی

بعد از بررسی تمام مواردی که در بالا گفته شد، یک استاد خوب را انتخاب کنید و کلاس را با ایشان برگزار نمائید. جلسه اول دیگر مطمئن خواهید شد که با یک معلم کار بلد کلاس برگزار کرده اید. در هر صورت، اگر احیانا از نحوه تدریس استاد رضایت نداشتید می توانید با یک استاد دیگر برای کلاس تماس بگیرید. بسیاری از مدرسین خوب ایران مدرس اگر شما از نحوه تدریس ایشان در همان جلسه اول راضی نباشید یا هزینه ای دریافت نمی کنند و یا نصف هزینه را دریافت خواهند کرد. البته واضح است که اگر موارد گفته شده قبلی را به خوبی در نظر گرفته باشید و با دقت بالا معلم خودتان را انتخاب کرده باشید احتمال اینکه استاد شما در جلسه اول از نظر شما خوب نباشد بسیار کم خواهد بود.

نکات تکمیلی در رابطه با تدریس خصوصی و معلم خصوصی

در ادامه در رابطه با تدریس خصوصی نکات تکمیلی ذکر می گردد. ممکن است یکی ای دغدغه های بسیاری از افراد هزینه بالای کلاس های خصوصی به نسبت فیلم آموزشی و کتاب کمک آموزشی و .... باشد. همانطور که گفته شد در ایران مدرس نرخ کلاس ها ارائه شده است و می توانید با اساتیدی کلاس داشته باشید که قیمت مناسب تری را درخواست کرده اند. نگران هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان یا سایر دروس نباشید. اساتید خوب با نرخ مناسب را می توانید به راحتی انتخاب نمائید و با ایشان تماس بگیرید. در ضمن، در نظر داشته باشید که بازدهی کلاس های خصوصی قابل مقایسه با کتاب و فیلم آموزشی و .... نیست. در کلاس های خصوصی در کمترین زمان می توانید رفع اشکال کنید و از معلم خودتان هر سوالی را بپرسید. در بسیاری از مواقع اساتید خوب و مجرب خودشان با پرسیدن سوال اشکال شاگرد را تشخیص داده و برطرف می کنند. از کتاب و فیلم کمک آموزشی نمی توان سوال پرسید. بهترین روش برای رفع اشکال و پیشرفت سریع در درس و تحصیل در کنار داشتن یک معلم خصوصی خوب و مجرب است.

سوال دیگری که شاید وجود داشته باشد این است که از خدمات تدریس خصوصی در منزل استفاده کنیم و یا کلاس های آنلاین را در اولویت قرار دهیم. اگر می خواهید تدریس خصوصی دبیرستان، ابتدایی، دانشگاه و یا هر مقطع دیگری را داشته باشید واضح است که کلاس خصوصی که در منزل برگزار می شود بازدهی بالاتری دارد. وقتی استاد رو در رو با شاگرد به صورت حضوری مطالب را توضیح می دهد بهترین نتیجه بدست می آید. البته کلاس خصوصی آنلاین هم مزایایی دارد و خصوصا در دوران کرونایی حال حاضر می تواند گزینه خوبی باشد. کلاس آنلاین در هر زمانی و با هر بعد مسافتی قابل برگزاری است.

چنانچه می خواهید از خدمات تدریس خصوصی تهران یا هر شهر دیگری و تدریس خصوصی ابتدایی تا دانشگاه استفاده کنید به سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php مراجعه نمائید. در ایران مدرس دو ویژگی بسیار مهم وجود دارد که جای دیگری وجود ندارد: 1- انتخاب اگاهانه استاد و معلم تدریس خصوصی با در درست داشتن اطلاعات بسیار کامل از جمله سوابق تدریس، فیلم نمونه تدریس، نظرات شاگردهای قبلی، مدرک تحصیلی و رزومه کاری استاد و .... 2- ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مدرسین تدریس خصوصی از طریق شماره تلفن و شماره موبایل مستقیم مدرسین که در سایت ثبت شده و قابل مشاهده است.

با در نظر گرفتن مواردی که در بالا گفته شد، واضح است که انتخاب استاد از ایران مدرس به نسبت تماس با آموزشگاه تدریس خصوصی مزیت های زیادی دارد. در این وب سایت مقالات بسیار خوبی در زمینه نحوه انتخاب درست استاد، آموزش تدریس خصوصی، چگونگی موفقیت در درس و تحصیل، موفق شدن در کنکور با شرکت در کلاس های خصوصی و .... هم ارائه شده است. جزوات بسیار عالی برای دروس مختلف، گرامر زبان، نرم افزارها و ... هم در این وب سایت توسط مدیریت سایت و مدرسین درج شده است و می توانید از این موارد آموزشی هم در کنار کلاس های اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه و در کنار کلاس های خصوصی استفاده نمائید. امید است که تمام دانش آموزان و دانشجویان بتوانند از آموزش اصولی و درست استفاده نموده و در درس و تحصیل و همچنین در سایر جنبه های زندگی خودشان موفق و پیروز باشند.