به گزارش روابط عمومی شهر خبر، ترامپ از تهران خواسته تا برای انعقاد یک معامله بزرگ در خصوص پرونده هسته‌ای  دوباره پای میز مذاکره بیاید.گفته می‌شود این اقدام ترامپ در پی تلاش او برای برنده شدن در انتخابات و بازگشت به دفتر ریاست جمهوری است.

دومین اخبار پربازدید با عنوان «بازی وحشتناک کره جنوبی؛ هشدار تهران به سئول» منتشر شده است. به گزارش همشهری آنلاین با توجه به بدقولی‌های کره جنوبی در خصوص بازپرداخت پول ایران، یک مقام ایرانی رسما کره جنوبی را به اقدام قانونی برای حل مشکل این بدهی تهدید کرد. رئیس بانک مرکزی ایران نیز در مصاحبه‌ای با بلومبرگ، رسانه اقتصادی آمریکایی، به کره جنوبی هشدار داد، درصورتی‌که این مسئله ازسوی سئول حل نشود، ایران از طرق حقوقی به دنبال حل آن خواهد رفت.

دیگر خبر پربازدید  به انتشار تصویری ازموسوی مجد جاسوس محکوم به اعدام مربوط می‌شود. به گزارش دنیای اقتصاد،  محمود موسوی مجد فرزند سیدکاظم، جاسوس سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد است که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شده است. پس از بازداشت موسوی مجد در تاریخ ۱۸ مهرماه ۹۷، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به اتهامات انتسابی وی رسیدگی و در تاریخ ۳ شهریور ۹۸ حکم اعدام وی را صادر می‌کند و هم اکنون این حکم در دیوان عالی کشور نیز تایید شده است.

سخنگوی قوه قضاییه ایران از دستگیری قاضی منصوری در کشور رومانی خبر داد. این خبر هم در صدر پربازدیدترین اخبار سیاسی روزهای گذشته بود. به گزارش اقتصاد نیوز، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت متهم منصوری گفت: این فرد در اختیار اینترپل در کشور رومانی است و هماهنگی‌های لازم برای تحویل این فرد انجام شده است؛ اما به لحاظ اینکه آن کشور اصلا پرواز خارجی به علت شرایط کرونا وجود ندارد، این امر با تعویق انجام می‌شود و امیدواریم که این همکاری‌های دوجانبه استمرار داشته باشد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.