خاموش نشدن یخچال یا به اصطلاح یکسره کار کردن یخچال یا اتومات نکردن یخچال هر سه دارای معانی یکسانی می باشد که این روزها از آن استفاده می شود. برخی افراد به دلیل نداشتن آگاهی کامل در این باره برخی برند های یخچال را متهم به این موضوع می کنند ولی باید بگوییم این مشکل هیچ ارتباطی به برند خاصی ندارد و باید برای عیب یابی از متخصصین و تکنسین های مجرب بخواهید تا برایتان رفع مشکل نمایند. اگر یخچال خود را به تازگی خریداری کرده اید این را بدانید که تا 24 ساعت زمان لازم است تا یخچال خنک شود و اگر در این مدت یخچال اتومات نکند این حالت نرمال است.

سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به کاردون بسپارید!

مشکلات رایجی در یخچال جنرال الکتریک وجود دارد که شاید به اشتراک گذاشتن آن ها بتواند به شما کمک نماید. به دلیل سیستم هوشمند به کار رفته در یخچال های امروزی به راحتی می توانید عیب دستگاه خود را متوجه شوید و از تعمیرکاران کاردون کمک بخواهید تا برای عیب یابی دستگاهتان مراجعه نمایند.

اگر یخچال جنرال الکتریک دارید و با خطای CI مواجه شده اید باید بگوییم یخساز یخچال شما دچار مشکل شده است که این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که باید با تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید تا مشکل را برطرف نمایند. اما ساده ترین دلیل گیر کردن قطعه های کوچک یخ در جایخی است.

ارورFF  یک هشدار جدی برای خانم های خانه دار است که در یخچال جنرال الکتریک ظاهر می شود و به شما هشدار می دهد که دمای یخچال مطلوب نمی باشد این خطا باید حتما حل شود. اگر به مدت 2 ساعت یخچال به حال طبیعی باز نگردد این خطا بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود. توجه داشته باشید وسایل و موادغذایی را به طور منظم داخل یخچال جنرال الکتریک قرار دهید تا دمای داخل یخچال در گردش باشد.

ارور E2 زمانی ظاهر می شود که برد الکتریکی اصلی یخچال جنرال الکتریک با مشکل مواجه شود در این صورت یخچال را خاموش کنید و بلافاصله با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید. به هیچ عنوان این ارور را شوخی نگیرید زیرا در صورت غفلت شما امکان سوختن برد اصلی دستگاه وجود دارد که در این صورت باید برد جدید خریداری شود که این موضوع می تواند هزینه بالایی را برایتان رقم بزند زیرا یخچال جنرال الکتریک آمریکایی است و هزینه قطعات آن بسیار بالا می باشد.

اگر یخچال شما ال جی است و نیاز به تعمیر دارد با کاردون تماس بگیرید!

با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، این روزها همه به دنبال یک تعمیرکار و یا سرویسکار حرفه ای و مجرب برای نگهداری از لوازم خانگی خود می باشند. یکی از این لوازم خانگی کاربردی و پرمصرف یخچال است که با توجه به داشتن قطعات مختلف نیاز به سرویس دوره ای دارد. سرویس یخچال ال جی یکی از مهم ترین دغدغه های مصرف کننده این برند است زیرا یکی از برندهای محبوب در بین مردم می باشد.

یکی از مشکلاتی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد خنک نشدن مواد غذایی در یخچال است که در بیشتر مواقع باعث خراب شدن مواد غذایی می شود. اگر یخچال ال جی شما با این مشکل مواجه شده است تنظیمات دمایی را بررسی کنید. از بسته شدن کامل درب یخچال مطمئن شوید در صورتی که درب یخچال به طور کامل چفت نشود امکان خروج هوای سرد از داخل یخچال افزایش می یابد. مطمئن شوید که از آب سرد کن آب چکه نکند. اگر با بررسی این موارد مشکل یخچال ال جی شما برطرف نشد کار را به کاردون بسپارید. 

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی های به کار رفته در یخچال ال جی برخی از عیوب دستگاه را خودتان متوجه خواهید شد و حتی در بعضی مواقع می توانید مشکل را خودتان برطرف نمایید. در صورتی که برای یخچال ال جی شما مشکلی به وجود آید خطا ها یا ارور هایی بر روی صفحه نمایشگر یخچال ظاهر می شود البته در صورتی که یخچال شما از مدل های جدید و به روز موجود در بازار باشد می توانید از این قابلیت دستگاه استفاده کنید در غیر این صورت باید از یک متخصص و یا تعمیر کار حرفه ای کمک بخواهید.