به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری اقتصاد نیوز در این خصوص نوشت: «دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه در پاسخ به انتقادات «جیمز متیس» وزیر دفاع پیشین خود، در پیامی توییتر نوشت: شاید تنها چیز مشترک میان باراک اوباما و من این است که هر دوی ما افتخار اخراج جیم متیس، بیش از حد بزرگ پنداشته شده‌ترین ژنرال جهان، را داشته‌ایم. من از او خواستم استعفا کند و از این بابت خوشحال بودم. لقب او "شورش" بود که من دوست نداشتم و آن را به "سگ دیوانه" تغییر دادم. تبحر اصلی او ارتش نبود، بلکه روابط عمومی شخصی بود.»

ماجرای پیوستن دو خبرنگار دیگر صدا و سیما به اینترنشنال نیز دومین خبر پربازدید بود. به گزارش همشهری آنلاین، این دو خبرنگار به نام‌های احمد صمدی و نیلوفر پورابراهیم هستند.

سومین اخبار پربازدید به پاسخ ظریف به پیام تشکر ترامپ و پیشنهاد «توافق بزرگ»، اختصاص داشت. به گزارش اقتصاد نیوز، محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، در پاسخ به پیام تشکرآمیز دونالد ترامپ، تصمیم دولت آمریکا به خروج از برجام را «قمار احمقانه» مشاوران اخراجی رئیس‌جمهور آمریکا توصیف کرده و گفت زمان اصلاح این اشتباه، به تصمیم واشنگتن بستگی دارد.

خبر جدیدترین کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ نیز مورد توجه بسیاری از کاربران واقع شد. به گزارش همشهری آنلاین، محمد مهاجری در این خصوص نوشت: بنا برآنچه اطلاع یافته ام،  نامزد جدیدی که وارد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم خواهدشد، آقای عبدالناصرهمتی رئیس بانک مرکزی است. این کاندیداتوری در راستای این نظریه صورت می گیرد که معتقد است مشکل اصلی کشور، اقتصاد است و یک رییس جمهور اقتصاددان می خواهد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار ایران و  اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.