به گزارش روابط عمومی شهر خبر، خبرگزاری تسنیم در این خصوص نوشت: ، این بانک در سال "جهش تولید" و با هدف کمک به ایجاد اشتغال، حمایت از تولیدات داخلی و توسعه اقتصادی کشور، در قالب طرح رفاه کالا به مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک و همچنین تمامی افراد حقیقی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات تخصیص می‌دهد.

اعلام آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی که با عنوان«یارانه‌بگیران فقط امروز فرصت دارند» منتشر شده است، دومین خبر پربازدید اقتصادی بود. در این خبر از متقاضیان خواسته شده تا فرصت دارند برای دریافت وام یک میلیون تومانی اقدام کنند.

دومین مطلب پربازدید اخبار اقتصادی به گزارشی مربوط می‌شود که  سایت خبری گسترش نیوز از فروش 30 درصدی سهام عدالت منتشر کرده است، طبق جزئیات این خبر؛ کسانی که سهام یک میلیون تومانی دارند و الان به ۱۶ میلیون تومان رسیده است، می‌توانند چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معادل ۳۰ درصد سهام خود را از طریق بانک یا بورس بفروشند.

دیگر خبر اقتصادی پربازدید با موضوع معاملات مسکن منتشر شده است. به گزارش گسترش نیوز، مدیرکل حقوقی بانک عامل بخش مسکن  اعلام کرد: ۵۲ درصد معاملات مسکن شهر تهران تنها در ۱۷ محله از ۳۲۰ محله پایتخت انجام می‌شود و  در آمار معاملات مسکن در تهران باید آمار این ۱۷ محله را از سایر محلات جدا کرد.

خبر رونمایی از خودروهای جدید  در سال آینده، نیز توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. بر اساس گزارشی که اقتصاد آنلاین منتشر کرده است، در سال جاری قرار است تعدادی محصول جدید توسط خودروسازان در بازار عرضه شود که از جمله آن شاهین، کراس اوورK 125 و هاچ بک ،K121، چری تیگو8 و چری اکسیدTX و... است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخباراقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.