به گزارش روابط عمومی شهر خبر،  27 اردیبهشت ماه یک کوهنورد ایلامی مورد حمله خرس قرار گرفت و توسط  بالگرد اورژانس ۱۱۵ به مرکز استان انتقال داده شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان ایلام در این خصوص گفت: پس از اقدامات اولیه درمانی وکنترل خونریزی‌ها، فرد مصدوم در مدت پانزده دقیقه به مرکز استان انتقال داده شد.

دومین خبر پربازدید بخش حوادث به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آزار یک دختربچه‌، اختصاص داشت. در این فیلم فرد متجاوز اعلام می‌کند که با اذن پدر دختر 9 ساله به جای کرایه منزل، حق تجاوز به این کودک را پیدا کرده است که با پیگیری سازمان بهزیستی این فرد دستگیر شده و این سازمان در تلاش است اقدامات لازم را در ارتباط با کودک آزار دیده و خانواده او انجام دهد.

استان‌های لرستان، سیستان و بلوچستان وخوزستان از نظر مبتلایان به کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند و سفر به این استان‌ها برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری منع شده است. این مطلب نیز در لیست اخبار حوادث پربازدید روزهای گذشته قرار گرفت.

دیگر خبر پربازدید که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد، ماجرای اخاذی یک زن تایلندی از مردان بود. این زن به بهانه ماساژ، مردان را وارد رابطه جنسی و بعد از آنها زورگیری می‌کرد که توسط پلیس تایلند دستگیر شد.

فرو رفتن فرمان دوچرخه در پای دختر 10 ساله تهرانی هم مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.در این خصوص پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی رکنا نوشت: دختر بچه ۱۰ ساله‌ای در خیابان مشغول دوچرخه‌سواری بود که به علت عدم تعادل در حفظ دوچرخه، به یکباره زمین خورد و فرمان دوچرخه به ران پای این نوجوان فرو رفت.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از حضور در محل حادثه، ایمن‌سازی های اولیه را انجام دادند و با استفاده از تجهیزات ویژه امداد و نجات، قسمتی از فرمان دوچرخه را برش دادند و پای دختر مصدوم را آزاد کردند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار حوادث به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.