به صورت سنتی، بسیاری از شرکت‌ها در ایران، سررسیدها و تقویم‌های سال نو را به مشتریان و شرکای تجاری هدیه می‌دهند. اما امسال بهتر است این هدایای تبلیغاتی تکراری را فراموش کرده و از هدیه‌ها و گیفت‌های خلاقانه و نو استفاده کنید. در ادامه ما چند نمونه از هدایای تبلیغاتی نوروزی خلاقانه را معرفی می‌کنیم.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای عید نوروزی

Advertising-Gift

لازم به ذکر است همواره انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروز چالش برانگیز بوده است. چه بحث مالی مطرح باشد یا نباشد انتخاب گیفت و هدیه‌ی خلاقانه می‌تواند چالش برانگیز باشد. در ادامه چند پیشنهاد برای انتخاب هدایای تبلیغاتی نوروزی ارائه می‌شود که کارتان را برای انتخاب هدایای تبلیغاتی نوروزی بسیار ساده‌تر خواهند کرد. با ما همراه باشید.

ماگ شخصی

لیوان ماگ همواره یکی از کابردی‌ترین هدایای تبلیغاتی برای شرکت‌ها محسوب می‌شود حتی اگر معتقد باشید این کار کمی قدیمی و تکراری است. درست است ما گفتیم باید امسال کمی خلاق‌تر از سال قبل باشید. اما نکته‌ی اصلی وجود خلاقیت است. شما می‌توانید همین مورد تکراری را با خرج کمی خلاقیت این مورد را به بهترین هدیه تبدیل کنید.

مثلا بهتر است به جای نام خود شرکتمان، نام دریافت کننده را بر روی لیوان حک کنیم. یک لیوان با نام خودتان یا لوگوی شرکت یا برندتان، مطمئنا خیلی زود کنار گذاشته خواهد شد. اما اگر نام خود شخص بر روی لیوان نقش بسته باشد، ارزش خیلی بیشتری برایش پیدا کرده و به احتمال زیاد تبدیل به وسیله‌ ای می‌شود که استفاده‌ زیادی از آن می‌کند و هر زمان که آن را می‌بیند، به یاد می‌آورد که چه کسی این هدیه را به او داده است.

شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی را به عنوان دومین پیشنهاد ما در ذهن خود داشته باشید. با این کار علاوه بر دریافت‌کنندگان، همه مهمانانی که این شکلات‌ها را نیز میل می‌کنند نام و لوگو کسب و کار شما را مشاهده کرده و یک طعم ماندگار از طرف شرکت‌تان را در ذهن خواهند داشت.

شوکوبرند این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید لوگو و یا عکس، متن و یا شعار مورد نظر را روی شکلات‌های درخواستی حک کرده و دقیقا شکلات مخصوص به شرکت خودتان را تهیه کنید.

b1

کتاب

هر کسی به شما کتاب هدیه می‌هد شک کنید، بهترین دوست شماست. با این شعار می‌توانید بهترین کتاب‌هایی که می‌تواند در فرد یا همکارتان را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهد، به عنوان هدیه سازمانی در نظر بگیرید.

کتاب،‌ هدیه‌ای بسیار با ارزش است که می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مفید، زندگی افراد را تغییر دهد. به علاوه، آنچه در مورد کتاب مهم است، ارزش معنوی آن است نه قیمت روی جلد یا ارزش مادی آن. همچنین کتاب، ماندگاری بسیار بالایی دارد و می‌تواند به صورت امانت دست به دست چرخیده و تبلیغ خوبی برای برند شما باشد.

ملزومات اداری چوبی

محصولات چوبی نفیس و دست‌ساز که می‌تواند همواره در معرض دید قرار بگیرید، یکی دیگر از پیشنهادات ما به عنوان هدیه سازمانی عید نوروز می‌باشد. شما هم می‌توانید از محصولات موجود در بازار استفاده کنید یا این محصولات را به صورت سفارشی‌سازی شده در اشکال خلاقانه و مفهومی خریداری کنید. این محصولات می‌تواند تقویم رومیزی چوبی و خلاقانه، هولدر کارت و موبایل،

تراریوم و گلدان

گل ها و گیاهان یک هدیه تبلیغاتی بسیار عالی و یکی از بهترین نمادها برای تشکر و قدردانی هستند. گلدان از جمله هدایای تبلیغاتی فانتزی محسوب می‌شوند که برای زیباسازی و تزیین مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به اهداف بلند مدت هدایای تبلیغاتی بهتر است این گل‌ها از بین کاکتوس‌ها یا گل‌هایی با عمر مفید طولانی تهیه شوند تا ماندگاری بیشتری داشته باشند.

همچنین می‌توانید از تراریوم‌های میزی و زیبا استفاده کنید. با این که گلدان‌های تبلیغاتی عمر نسبتا کمی دارند. ولی یک تراریوم عمر بسیار طولانی‌تری داشته و نمایی بسیار زیبا و جذاب به دفتر و محیط کار می‌دهد.

تابلوی تزیینی

تابلوهای برجسته سفالی نیز یکی از بهترین گزینه‌ها برای تهیه هدیه تبلیغاتی  هستند. اما نکته‌ی قابل توجهی که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد این است که لوگوی سازمان شما باید به گونه‌ای در بخشی از این تابلو قرار گیرد که حالت نامحسوسی داشته باشد تا کارمندان شما بتوانند به راحتی از آن برای تزیین منزل خود استفاده کنند. البته هزینه تهیه این تابلوها در تعداد بالا بسیار زیاد خواهد بود.