به گزارش روابط‌عمومی سایت شهرخبر، جنجال‌هایی که منتقدان پرسپولیس به راه انداختند از جمله پربازدیدترین اخبار ورزشی این سایت در هفته گذشته بوده است. پربازدیدترین اخبار این چند روز به اظهارات احسان حاج‌صفی و واکنش پرسپولیسی‌ها مربوط بود. البته حمایت ابراهیم صادقی، سرمربی سایپا از نتایج و کیفیت بازی پرسپولیس و همچنین حسین چرخانی، مربی پیشین سپاهان از سرخ‌های پایتخت نیز به مذاق کاربران پرسپولیس خوش آمد و این دو خبر نیز به سرعت به جمع پربازدیدهای ورزشی هفته در سایت شهرخبر آمدند. حرف‌های رقبای پرسپولیس که مدعی هستند این تیم در سه فصل گذشته با مهندسی عده‌ای از مدیران ارشد ورزشی موفق به قهرمانی شده، این روزها همه پرسپولیسی‌ها و غیرپرسپولیسی‌ها را به واکنش وا داشته است.

در میان این کشمکش‌های رسانه‌ای بر سر اینکه آیا پرسپولیس با حمایت‌های ویژه تا این حد موفق است یا شایستگی و کیفیت تیم سبب صدرنشینی مقتدرانه آنها شده، یک موج خبری دیگر شاخک‌های کاربران پرسپولیسی را تکان داد.

آنتونی استوکس، مهاجر ایرلندی پرسپولیس که با این تیم به دوبی رفته بود، پس از دیدار این تیم مقابل شارجه به تهران برنگشت. او ابتدا ماندن در کنار فرزندش را بهانه کرد اما در اظهارنظر دیگری اعلام کرد به خاطر شیوع ویروس کرونا به ایران نمی‌آید. این اخبار و همچنین خبر بازداشت او توسط پلیس بریتانیا، این نام را برای چند روز در میان پربازدیدترین اخبار ورزشی هفتۀ سایت شهرخبر قرار داد. آخرین جنجالی که استوکس از راه دور در فضای رسانه‌ای ایران ایجاد کرده به اتنشار یک استوری در صفحه اینستاگرام شخصی‌اش مربوط است. او فقط از دو ایموجی استفاده کرده؛ یک ایموجی back و یکی عدد 100.

این جنجال‌ها باز هم بحث داغ خریدهای غیرکارشناسی بازیکنان خارجی باشگاه پرسپولیس را مطرح کرد و رسانه‌ها به تکاپو افتادند تا مقصر اصلی خرید استوکس را پیدا کنند. اخبار مربوط به بازخوانی پرونده‌های مربوط به شکایت بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس، در این مدت به شدت توسط کاربران فوتبالی دنبال شد. رسانه‌ها به مرور اختلاف‌های پرسپولیس با کالدرون، نیلسون، برانکو و بودیمیر پرداختند.

در این بین خبر مربوط به جریان افتادن پرونده نیلسون کوریا، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس هم به یکی از پربازدیدترین اخبار ورزشی هفته تبدیل شد. او که 80 هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد، از طریق وکیل خود و پس از شکایت از سرخ‌ها، به دنبال وصول این طلب است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌پردازد.

انتهای پیام