کانادا کشور پیشرفته ای است و ارتباط بسیار نزدیکی با امریکا و اروپا دارد از این رو محیطی بسیار مناسب برای ادامه تحصیل برای دانشجویان است . دانشگاه های کانادا اکثرا با دانشگاه های معتبر دنیا ارتباط نزدیک علمی دارند و از این حیث نیز مدارکی که ارائه می کنند در تمامی کشورهای دنیا اعتبار دارد .  لذا می تواند گزینه مناسبی برای مسافرت جهت ادامه تحصیل در این کشور باشد .

ارسال بار مسافری به کانادا

اکثر مسافرانی که جهت اقامت دراز مدت به کانادا سفر می کنند  و یا به صورت دائمی قصد اقامت در این کشور را دارند همیشه به همراه خود دوست دارند لوازم و وسایل شخصی و منزل خود را نیز ببرند . که باید از طریق شرکت فریت بار مسافری  انجام شود . شرکت خدمات بار هوایی ملل کارگو جهت انجام ارسال لوازم شخصی و منزل شما با ارائه بهترین خدمات اماده می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ارسال بار به کانادا می توانید با مشاورین و  کارشناسان ما در ملل کارگو تماس برقرار کنید .

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک 279 , طبقه دوم , واحد 4

021-26705762

09129741801

 

روند ارسال بار به کانادا

شرکت ملل کارگو جهت ارسال بار مسافرین محترم صفر تا صد کار را بر عهده می کیرد بدین صورت که از بسته بندی تا تحویل در فرودگاه مقصد را انجام میدهد . روند فعالیت جهت ارسال بار به کانادا توسط ملل کارگو بدین شکل است .

بسته بندی و انجام  امور هندلینگ و باربری

تیم پکینگ و متخصص باربری به محل بار و منزل شما اعزام می شود  . بطوریکه تمامی وسایل و تجهیزات بسته بندی بار مسافر را به همراه خود دارند . تمام وسایل و اثاثیه ای که مد نظر هستند را با نایلون های حبابدار و کاغذ های ضربه گیر پوشانده و در کارتن ها مخصوص پک می کنند. و در نهایت کارتن های آماده شده را بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنیم تا بار به صورت کاملا منسجم و یکپارچه باشد و در هنگام جابجایی در فرودگاه مبدا و مقصد آسیبی بهش وارد نشود.

پکینگ لیست

در حین انجام امور بسته بندی برای اینکه لوازم مشخص شود در کدام کارتن قرار می گیرد پکینگ لیستی از اقلام ارائه می شود .

انجام کار گمرکی و فرودگاهی

بعد از اتمام کار بسته بندی و پالت بندی کارکنان بسته ها و پالت ها را با استفاده از لیفتراک دستی و سایر تجهیزات باربری در کامیون شرکت و یا ون مخصوص شرکت قرار می دهند و به سمت فرودگاه ارسال می شود . تا برای انجام امور گمرکی و تشریفات فرودگاهی اماده شود .

کارشناس فریت بار به همراه مسافر در فرودگاه حاظر می شوند و تمامی کارهای تشریفاتی و گمرکی فرودگاه جهت صدور بارنامه را انجام می دهند.

صدور بارنامه و ارسال بار به مقصد

بعد از صدور بارنامه مسافر و یا کسی که بار را ارسال می کند باید هزینه فریت بار به کانادا یا هر کشور دیگر را پرداخت نماید و در نهایت بار به ایرلاینی که بارنامه صادر کرده است تحویل داده می شود . تا کار هندلینگ و بارگیری را انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فریت بار به کانادا می توانید با کارشناسان ما در ملل کارگو تماس بگیرید .تا از راهنمایی ها و پیشنهادات ما در شیوه ارسال بار بهره مند شوید.

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک 279 , طبقه دوم , واحد 4

021-26705762

09129741801