در این مقاله یک بار برای همیشه این مشکل داوطلبان کنکور ارشد برق را حل می کنیم .

بر اساس تحقیقات گسترده به همراه مشاوره اساتید دپارتمان برق سایت آموزشی لایو آموز به روز و ترین اصلی ترین بهترین منابع کنکور ارشد برق به شرح ذیل می باشد .

به عنوان اولین منبع می رویم سراغ درس دردسر ساز زبان که داوطلبان  نمره منفی زیادی می گیرند.

مهم ترین منابع زبان کنکور ارشد برق :

شاید خیلی از داوطلبان یک اشتباه مهم را انجام می دهند و بیش از اندازه وقت خود را تلف می کنند با حفظ 1500 لغت از همین کتاب  یا دیگر کتاب های آموزشی  لغات که این کار بسیار زمان بر می باشد .

مشاوران کنکور ارشد لایو آموز توصیه می کنند به جای مطالعه لغات، تایم خود را روی درک مطلب و گرامر اختصاص دهند.

 مهم ترین کتاب های درس زبان کنکور ارشد برق شامل :

 

  • کتاب زیر ذره بین از انتشارات جهانشاهی
  • کتاب زبان پارسه

ولی از آنجایی که مطالع کتاب بازهم مدت زمان زیادی از شما می گیرد ما به شما پیشنهاد مشاهده فیلم های فوق تخصصی زبان ارشد تنها با یک سوم تایم درس زبان خود را درصد قابل قبولی بزنید .

 همچنین ضریب درس زبان در کنکور ارشد برق 2 می باشد  پس در ادامه کنکور و موفقیت شما نقش بسزایی دارد .

 

 مهم ترین منابع مدار الکتریکی 1 و 2 کنکور ارشد برق :

یکی از مهم ترین دروس در مقطع ارشد برق درس مدار یک و دو است و از اهمیت بالایی هم برخورد است چون ضریب این درس برای کلیه گرایش های رشته برق 3 می باشد .

این درس به دلیل این که تمام و کمال خواندنی و حفظ کردنی نیست پس نمی شود فقط با مطالعه کتاب های مختلف درصد خوبی را در کنکور ارشد بزنیم .

برای این درس باید علاوه بر مهارت و تسلط بر مفاهیم کتب درسی باید مهارت بسیار زیادی در حل مسائل این درس باید داشته باشند .

پس همیشه باید یک استاد با سابقه و متخصص در کنار شما باشد تا با حل مسائل این درس بالای 70 درصد بزنید و تاثیر زیادی در موفقیت کنکور ارشد شما دارد.

یکی از بهترین منابع کنکور ارشد برای داوطلبان کتاب دکتر جبه دار و کتاب مدار 1 و 2 پوران پژوهش می باشد که به علت به روز نشدن برای کنکور های جدید این منبع به شما توصیه نمیشود .

استاد هادی توسلی مدیر دپارتمان سایت لایو آموز می باشد که به زودی کتاب مدار الکتریکی ایشان به صورت چاپی و دیجیتالی  بازار عرضه خواهد شد .

 سایت آموزشی لایو آموز برای حل تست های کنکور ارشد به شما شرکت دوره فیلم آموزش مدار الکتریکی که بالای 70 درصد و همچنین  با بهره مندی از اساتید با تجربه آموزشگاه های برتر تهران خیال شما را از این درس در کنکور ارشد برق راحت می کند .

در سایت لایو آموز سوال های کنکور های ادوار گذشته و همچنین تست های تالیفی برای شما مهیا شده است .

می توانید با رفتن به سایت و شرکت در دوره رایگان مدار الکتریکی این سایت شرکت نمایید .

 

مهم ترین منابع ریاضیات کنکور ارشد برق :

در این مقاله منظور  از ریاضیات شامل دروس ریاضیات مهندسی، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمال می باشد که ترتیب منابع آن ها را توضیح خواهیم داد .

بهترین منابع کنکور ارشد برق در درس ریاضیات بدون شک کتاب آقای کریمی از انتشارات  نصیر  و همچنین کتاب ریاضیات مهندسی از انتشارات مهندسان شریف را می توان معرفی کرد.

 

ولی با ثبت نام و شرکت در دوره آنلاین سایت لایو آموز دز زمان کم تری بیشترین استفاده و بهره بری را از زمان خود داشته باشید و به کسب موفقیت در کنکور ارشد نزدیک تر شوید .

درس بعدی معادلات دیفرانسیل می باشد که از مهم ترین و کاربردهای آن در درس کنترل خطی می توان اشاره کرد .

کتب از انتشارات پوران پژوهش و نصیر می توان نام برد و منبع

معتبری می باشد .

البته با مشاهده  فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل  در سایت آموزشی لایو آموز در کمترین زمان درس سخت و پیچیده معادلات دیفرانسیل  را برای همیشه مشکلش را حل کنید .

در سایت لایو آموز با شروع از ابتدایی ترین مباحث مشتق ،انتگرال ،مثلثات شروع تا پیچیده ترین و سخت ترین تست های کنکورهای گذشته با پاسخ تشریحی حل می شود .

مهم ترین منابع درس آمار و احتمالات کنکور ارشد برق :

در آمار و احتمال منابع به روز  خوبی را در حال حاضر ندارد ولی با شرکت در کلاس آنلاین آمار و احتمالات با حل بیش از 50 درصد تست های کنکور ارشد در ریاضی یک گام جلوتر از دیگر داوطلبان باشید .

مهم ترین منابع درس کنترل خطی کنکور ارشد برق :

یکی از دروس چالش برانگیز کنکور ارشد می باشد و البته در سال گذشته، شرکت کنندگان در این درس نتیجه خوبی گرفتند.

این درس را زمانی  میتوان تست با درصد بالا بزنیم که به مفاهیم آن  کاملا تسلط داشته و از جزوات و کتاب هایی که به صورت چکیده توضیح می دهند به هیچ وجه استفاده نکنید.

داوطلب در این درس باید سطح بالایی از ،مهارت ریاضیات برخوردار باشد تا بتواند درصد خوبی را در روز آزمون بزند .

در مجموعه آموزشی لایو آموز این درس به صورت کاملا مفهومی توسط استاد دهقان یکی از بهترین اساتید این مجموعه ارائه شده است .

 

مهم ترین منابع درس الکترونیک 1 و 2 کنکور ارشد برق :

این درس به علت پیچیده بودن و وجود فرمول های زیاد و همچنین ضریب 4 که در کنکور دارد بسیار مهم می باشد.

در این درس منابع بسیار خوبی وجود دارد از جمله :

  • کتاب میکرو الکترونیک و CMOS از دکتر رضوی

این کتاب ها یا جزوات برای درس الکترونیک به اندازه کافی است ولی یک مشکلی که همیشه داوطلبان با آن مواجه هستند :

اول :حجیم بودن کتاب ها می باشد .

دوم : در دوره کارشناسی آن چنان خوب به دانشجو تدریس داده نمی شود و تمامی زوایای این درس را مدرس ها در دانشگاه توضیح نمی دهند.

برای این درس سایت لایو آموز مجموعه بی نطیر استاد توسلی  فیلم آموزشی مدار الکتریکی را پیشنهاد می کنیم به همراه جزوه رایگان این درس، شما با مشاهده فیلم های آموزشی و مطالعه جزوه  موجود در سایت می توانید به راحتی بالای 70 درصد در کنکور ارشد برق بزنید و نتیجه بسیار خوبی را بگیرید .

 

مهم ترین منابع درس مدار منطقی کنکور ارشد برق :

این درس از این لحاظ بسیار مهم است، اگر شما بخواهید درس الکترونیک را با موفقیت بگذارنید باید بر روی این درس تسلط کافی را داشته باشید.

این درس برای داوطلبان کنکور ارشد برق درس سختی نیست منابع برای مدار منطقی کتاب مدار منطقی از دکتر یوسفی و همچنین مدار منطقی از انتشارات نصیر می توانید مطالعه کنید .

در سایت لایو آموز هم می توانید از فیلم های دکتر یوسفی و همچنین دوره آموزش در مدار منطقی استاد توسلی هم استفاده کنید .

 

 

مهم ترین منابع درس ماشین‌های الکتریکی کنکور ارشد برق :

اگر بخواهید در کنکور ارشد گرایش برق قدرت  ادامه تحصیل بدهید این درس برای شما بسیار مهم است .

از بهترین منابع کنکور ارشد برق در این درس می توان کتاب انتشارات نصیر و کتاب مدرسان شریف و همچنین یکی از بهترین کتب مرجع برای دانشگاه می توان کتاب «پ س سن» و کتاب دکتر بیم بها را نام برد .

 

البته این منابع یک ضعف بزرگی که دارند این است بسیار حجم زیادی دارند و با زمان کم کنکور ارشد این حجم را نمی توان مطالعه نمود .

داوطلبان کنکور ارشد گرایش برق برای این که در این درس به  موفقیت خوبی در کنکور ارشد برسند با رفتن به سایت لایو آموز و اتخاب این درس که توسط استاد صابر ارائه شده است . 

 

مهم ترین منابع درس الکترومغناطیس کنکور ارشد برق :

کتاب الکترو مغناطیس  از احمد صفایی یکی از بهترین مراجع برای دانشگاه به حساب می آید ولی از آنجا که حجم کتاب بسیار زیاد است و همچنین  با خواندن این کتاب به دلیل قدیمی بودن منابع قادر به زدن  تست های کنکور ارشد نخواهید بود .

راه کار ما برای شما سایت لایو آموز می باشد که با استفاده از بهترین اساتید ایران در درس مورد نظر ،شما را تا موفقیت در کنکور ارشد برق همراهی می کند .

در مجموعه آموزشی لایو آموز دوره مجازی این درس با تدریس دکتر عباسی نژاد در دسترس شما می باشد .

 در ضمن می توانید با مراجعه به سایت یا ارتباط با پشتیبانی سایت به صورت رایگان به شما مشاوره داده و سپس راهنمایی شما برای رسیدن به رتبه های تک رقمی کنکور ارشد در رشته خود بشوید .

 

منبع : بهترین منابع کنکور ارشد برق