به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه تیم فوتبال استقلال روز گذشته (دوشنبه) موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر سایپا را شکست دهد و کمی به وضعیت خودش سر و سامان بدهد. طبق اخبار  باشگاه استقلال به لحاظ امتیازگیری شرایط خوبی را سپری نکرده و از هفت دیدار تنها دو پیروزی، سه تساوی و دو شکست در کارنامه‌اش ثبت کرده است.شرایط تیم فوتبال استقلال تهران به نسبت فصل گذشته تیم وینفرد شفر یکسان بوده است.

به گزارش اخبار استقلال و به نقل از ورزش3  استقلال فصل گذشته با هدایت شفر تا پایان هفته هفتم ۹ امتیاز کسب کرد و استراماچونی هم همین امتیازات را کسب کرده است.بر اساس این خبر استقلال تهران در لیگ هجدهم تا پایان هفته هفتم ۸ گل زده و ۸ گل خورده داشت، اما این فصل ۱۰ گل زده و ۷ خورده دارد که آمار به مراتب بهتری به نسبت فصل گذشته است. طبق اخبار بعد از برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا استراماچونی تمرین امروز تیمش را تعطیل کرد تا آبی پوشان امروز را به استراحت بپردازند. نکته قابل توجه اینجا است که استقلال برای بازی با پارس جنوبی تنها ۲ جلسه تمرین سبک خواهد داشت و روز جمعه به میدان خواهد رفت.

به گزارش اخبار استقلال روزبه چشمی چهار بازی آغازین استقلال را به خاطر اینکه قراردادش را دیر تمدید کرد از دست داد و همین باعث شد تا آبی پوشان نتایج ناامید کننده ای به دست آورند و دو تساوی و دو شکست را متحمل شوند. بر اساس اخبار روزبه چشمی از دیدار پنجم استقلال یعنی بازی برابر ذوب آهن خود را به ترکیب استقلال رساند و از آن بازی این تیم تن به شکست نداده است. دو پیروزی و یک تساوی در لیگ برتر عملکرد استقلال بعد از آمدن چشمی بوده است.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه بازیکن تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم گفت: بازی سختی با استقلال داریم اما باید در این بازی امتیاز بگیریم.ابراهیمی با بیان اینکه در هفته هشتم با تیم قدرتمندی روبه‌رو خواهند شد، تصریح کرد: روز جمعه بازی سختی با استقلال داریم. آنها تیم خوبی هستند و در این چند هفته هم چند برد روحیه‌بخش به‌دست آوردند. استقلال در زمین خودش به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کند اما ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. قطعا تلاش می‌کنیم در این بازی امتیاز بگیریم.

به گزارش اخبار استقلال و به نقل از ورزش3  سجاد آقایی مهاجم تیم فوتبال استقلال در ارتباط با پیروزی 4 بر صفر استقلال برابر سایپا گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و سه امتیاز مهم گرفتیم تا جایگاهمان در جدول بهتر شود. طبق این خبر مهاجم باشگاه استقلال در ارتباط با مصدومیت داریوش شجاعیان عنوان کرد: همه ما از این اتفاق تلخ ناراحت شدیم. شجاعیان فوتبالیست توانمندی است که متاسفانه این بازیکن را از دست دادیم. امیدوارم شجاعیان پُرقدرت‌تر از همیشه برگردد. وی گفت: استقلال تهران پُر از ستاره است و ما کاری به تیم‌های دیگر نداریم. تنها هدف ما این است که قهرمان شویم و برای رسیدن به این هدف می‌جنگیم.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه امیرحسین صادقی  در خصوص برد روز گذشته تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا گفت:‌الان زود است که درباره استقلال حرف بزنیم اما با چهار برد متوالی در لیگ و جام حذفی، انگیزه به این تیم برگشته است و جای خوشحالی دارد که آنها توانستند چهار بازی پشت‌سر هم را با پیروزی به پایان برسانند.طبق اخبار وی افزود باشگاه استقلال باید آرامش داشته باشد و فکر می‌کنم این تیم نیاز به ۲-۳ بازیکن دیگر دارد تا بتواند هم در مسابقات داخلی و هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیرد. به نظرم استقلال تهران با ۲-۳ برد دیگر می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.

به گزارش اخبار استقلال و به نقل از ورزش3  امیرحسین صادقی در خصوص اینکه استراماچونی سرمربی این تیم توانسته پس از هشت بازی ترکیب اصلی‌اش را بشناسد، افزود: من فکر می‌کنم او توانسته سیستم مورد نظرش را پیدا کند و سیستم ۲-۵-۳ سیستم مورد دلخواه او است. از طرف دیگر آمدن روزبه چشمی به عنوان یک مدافع آخر مطمئن و یک رهبر می‌تواند به باشگاه استقلال کمک زیادی بکند. طبق این خبر امیرحسین صادقی تصریح کرد:‌بازیکنان مغرور نشوند ، الان برای خوشحالی‌ زود است و نباید اینطور باشد که با یک باخت یا مساوی دوباره حاشیه‌ها برگردد. نباید اینطور باشد که با یک برد بازیکنان مغرور شده و با یک باخت یا مساوی دچار حاشیه شوند.