این دستگاه ها به تازگی وارد بازار شده اند و معمولاً در شرکت ها و فروشگاه ها یا داخل کارخانه ها و ادارت دولتی استفاده می شوند که نیاز است چندین خط داخلی و تلفن ثابت وجود داشته باشد ولی فقط یک تلفن به آن ها پاسخ بگوید. نوع جدیدی از تلفن سانترال را می توان تلفن های تحت شبکه دانست که می توانند علاوه بر روی تلفن سانترال بر روی سایر مراکز نیز کار کنند.

sd2

ویژگی های ظاهری این تلفن ها

تلفن سانترال دارای طراحی های بسیار شیک و مناسب می باشد و معمولاً در مدل های بسیار گوناگونی وارد بازار می شوند،  با مراجعه به فروشگاه هایی که این محصول را به فروش می رسانند می توانید مدل های گوناگونی در رنگ های متنوع از این محصول را مشاهده کنید. همچنین بسیاری از سایت های فروش این محصول نیز این امکان را فراهم کرده اند که بتوانید رنگ ها و مدل های گوناگون این محصول را به صورت جزئی در عکس ها مشاهده کنید.

کاربرد تلفن ها سانترال

تلفن سانترال این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید چندین خط داخلی و تلفن ثابت را به صورت هم زمان بر روی یک دستگاه تلفن کنترل کنید. سانترال کاربردهای متنوعی را برای شما فراهم می آورد که در قسمت کدهای آن می توانید کدی را که مورد نظر شماست انتخاب کرده و با تأیید آن امکانات دلخواه خود را اضافه کنید. تلفن سانترال می تواند این امکان را برای شما فراهم کند که بتوانید بین قسمت های مختلفی از ساختمان، شرکت یا اداره ای که این تلفن را برای آن مکان گرفته اید یک ارتباط کاملاً رایگان را فراهم کنید.

مزیت های استفاده از این تلفن

استفاده از تلفن سانترال مزیت های بسیار زیادی را برای شما فراهم می کند که در ادامه، این مزیت ها را نام می بریم. شما می توانید با خرید تلفن سانترال یک ارتباط رایگان را برای شرکت خود فراهم کنید به این صورت که تمامی افرادی که در قسمت های مختلف از ساختمان هستند می توانند به صورت رایگان با یکدیگر در ارتباط باشند. دومین مزیت استفاده از تلفن سانترال این است که افرادی که با تلفن سانترال تماس می گیرند، در صورت اشغال بودن تلفن پشت خط منتظر می مانند. سومین مزیت استفاده از تلفن سانترال در انتقال مشترکین به اپراتورهای مربوطه می باشد. چهارمین و آخرین قابلیت و مزیت تلفن سانترال دارا بودن منشی اتوماتیک می باشد که بسیاری از کارها را راحت تر می کند.

تلفن سانترال بهترین تلفن اداری

یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای ارتباط مخصوصا در محیط های اداری تلفن می باشد. با کمک انواع مدل های تلفن تجاری و اداری می توان به خوبی ارتباط بین کارمندان را برقرار نمود. در حال حاضر مارک ها و برند های مختلفی از تلفن در بازار موجود هست که می توان برای انجام کار های اداری از آن بهره برد. از بهترین این تلفن ها می توان به تلفن های سانترال اشاره کرد که مخصوص محیط های اداری و تجاری می باشد.

sdf2

ویژگی های تلفن سانترال

ویژگی های منحصر به فرد تلفن های سانترال سبب شده در محیط های اداری و تجاری از انواع این تلفن استاندارد بهره گرفته شود. مهم ترین قابلیت تلفن های سانترال مدیریت چندین خط می باشد. با بهره گیری از این تلفن ها می توان چندین خط را به راحتی به هم ارتباط داد. با بهره گیری از تلفن های سانترال هر فرد یک خط  و یک کد دریافت می کند که با آن شناخته می شود. با کمک این کد منشی تلفنی می تواند به راحتی تماس را به فرد مورد نظر انتقال دهد.

از ویژگی های این تلفن ها این است که می توان تماس های داخلی رایگان را نیز برقرار کرد. تلفن های سانترال در یک دسته بندی کلی به دو مدل پرظرفیت و کم ظرفیت تقسیم می شود که می توان متناسب با حجم کاری مراکز تجاری این دستگاه ها را تهیه کرد. دستگاه های تلفن مدل سانترال مجهز به جدیدترین و بروز ترین سیستم ها بوده و از نظر شکل ظاهری نیز از تنوع لازم برخوردار می باشند. حافظه نگهداری و ثبت تماس ها در حجم بالا از دیگر ویژگی های منحصر به فرد تلفن های سانترال محسوب می شود.

شرکت

پاناسونیک تهران به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارتباطی پاناسونیک(سانترال،شبکه و دوربین های مداربسته) در ایران و تهران و داشتن شعبات فعال در شمال و جنوب و شرق و غرب و مرکز تهران مفتخر است بهترین ارائه دهنده خدمات به کلیه مراکز و شرکت های دولتی و غیر دولتی  نمادها و مراکز مختلف از قبیل انجام پروژه های یزرگ و کوچک برای ارگانهای مختلف...

از قدیم هم جدید بوده ایم....