استارت‌آپ مکانچی که در زمینه رزرو آنلاین ویلا، آپارتمان، بومگردی‌ و هر نوع اقامتگاهی که فکرش را بکنید، به هر مسافری در سراسر ایران این امکان را می‌دهد تا قبل از رسیدن به مقصد اقامتگاه موردنظرش را رزرو کند و با خیالی آسوده دل به مسیر سفر بدهد.

سایت رزرواسیون مکانچی، سامانه آنلاین رزرو اقامتگاه در سراسر ایران است که امکانات متفاوتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. کافی است وارد سایت به آدرس www.makanchi.com شوید، نام استان یا شهر مقصدتان را در قسمت جستجو وارد کنید و کلید جستجو را فشار دهید تا فهرستی از اقامتگاه‌های تایید شده سایت را ببینید.

هر اقامتگاه صفحه مربوط به خودش را دارد که در آن می‌توانید جزئیاتی مثل عکس‌، قیمت، امکانات، قوانین و لوکیشن حدودی را ببینید.

زمانی که روی سایت مکانچی درخواست رزرو ویلا را ثبت می‌کنید، باید منتظر بمانید تا درخواستتان از طرف میزبان تایید شود؛ این تایید به معنی آن است که برای تاریخ موردنظرتان، ظرفیت رزرو وجود دارد و بعد از تایید اولیه دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی برایتان باز می‌شود.

با چنین سازوکاری دیگر خیالتان بابت ثبت رزرو به نام شما راحت باشد؛ به محض واریز وجه، دسترسی شما برای اطلاعات تکمیلی روی سایت باز می‌شود و می‌توانید به راحتی با میزبانتان ارتباط برقرار کنید.

t1

اطلاعات ثبت شده روی سایت مکانچی واقعی است؟

حتما این سوال برایتان پیش می‌آید چه تضمینی وجود دارد تا ویلایی که عکس‌هایش را دیده‌اید به شما تحویل دهند؟ مکانچی تضمین می‌کند که عکس‌ها و اطلاعات تایید شده که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، واقعی است؛ شاهد این ادعا هم زمانی است که ویلا یا اقامتگاه را تحویل می‌گیرید؛ اگر عکس‌ها با اقامتگاهی که رزرو کرده‌اید تفاوت داشت؛ پولتان را پس می‌گیرید.

t2

مشاوره با کارشناسان مکانچی؛ راهی برای تصمیم‌گیری بهتر

در جستجو روی سایت مکانچی حتما به مواردی برمی‌خورید که برای اقامت وسوسه‌تان می‌کند؛ مثل اقامت در کلبه چوبی، اقامت در خانه بومگردی یا ویلای دنج در محوطه‌ای که اطرافش جز طبیعت نیست... برای تجربه نوع جدیدی از اقامت در کلبه یا خانه‌های بومگردی و حتی مناطقی که با آنها آشنا نیستید و اولین بار است که اسم‌شان را می‌شنوید، نگران نباشید؛ تیم مشاوره کارشناسان مکانچی، از مزایای سایت مکانچی است که قبل از ثبت درخواست رزرو ویلا یا اقامتگاه راهنمایی‌تان می‌کنند تا بهترین انتخاب را در منطقه موردنظرتان داشته باشید. ضمن این‌که می‌توانید هر سوالی راجع به شرایط رزرو ویلا یا اقامتگاهی که قصد رزروش را دارید، بپرسید تا با درک بیشتر از شرایط اقامتی مکان انتخابی‌تان، برای رزرو اقامتگاه یا ویلا اقدام کنید.

اگر هم جزو آن دسته از کسانی هستید که تا به حال تجربه رزرو ویلا یا اقامتگاه را به صورت آنلاین نداشته‌اند، می‌توانید قبل از اقدام به این کار، برای آشنایی با این فرآیند با کارشناسان مکانچی تماس بگیرید.

t3

 

تجربه جدید اقامت با مکانچی و توسعه گردشگری؛ یک تیر و دو نشان

مکانچی، تنها به اجاره ویلا و آپارتمان بسنده نکرده و در این راه با معرفی مقصدهای جدید سفر در صفحه‌‌های اجتماعی‌اش، انتخاب‌های جدیدی به مسافرانش می‌دهد. می‌توانید با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی به تجربیات‌تان اضافه کنید و با آشنا شدن با اقامتگاه‌های جدید، سفر متفاوتی را تجربه کنید. 

تیم مکانچی تلاش می‌کند تا با معرفی اقامتگاه در مسیرهای متفاوت سفر و ایجاد امکان رزرو اقامتگاه ها به صورت آنلاین و معرفی مناطق کمتر شناخته شده، در این مسیر قدم بردارد.

اگر اقامتگاهی دارید و دوست دارید میزبان باشید، می توانید به راحتی و بعد از پذیرفتن قوانین سایت رزرو آنلاین مکانچی، برای ثبت اقامتگاهتان اقدام کنید فقط به سایت مکانچی بروید و روی کلید میزبان شوید کلیک کنید، فرم موردنظر را پر کنید و منتظر تماس همکاران مکانچی برای گرفتن اطلاعات تکمیلی باشید.

t4

حمایت از اشتغال زنان روستایی و توسعه پایدار مناطق روستایی

سفر به روستاها و گشت و گذار میان طبیعت روستایی، جدا از این که برای مسافران لذت بخش است؛ به اشتغال زایی روستاییان هم کمک می‌کند. تیم مکانچی با معرفی و ایجاد امکان رزرو و اقامت در خانه‌های روستایی، فرصتی برای آشنایی با فرهنگ و آداب زندگی روستاییان در مناطق مختلف ایران برایتان فراهم کرده که ضمن اقامت با خرید محصولات روستایی، در راه حمایت توسعه پایدار مناطق روستایی، همراه مکانچی و روستاییان باشید.