r1

هتل پنج ستاره شایان در مقایسه با هتل پنج ستاره پارمیس

هتل شایان یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین هتلهای 5 ستاره جزیره کیش میباشد که 50سال پیش در کنار اسکله ی تفریحی ساخته شد، ساختمان هتل بصورت مدور و منحصر به فرد در چهار طبقه با 195 باب اتاق ساخته شد ، اتاق های هتل با سبک های متفاوت و بسیار شیک طراحی شده اند برخی اتاق های آن رو به دریا برخی رو به باغ که حس خوبی را به گردشگر  وارد میکند. این اتاق ها پر طرفدارترین نوع اتاق در رزرو تور کیش هستند.

 اتاق های هتل دارای یک تراس خیلی بزرگ است که مکانی برای نشستن گردشگر تور کیش فراهم کره است که باعث ایجاد یک حس آرامش بخش به فرد میشود ، هتلی که اقامت در اتاق دو تخته رو به دریای آن شبی 530 میباشد . هتل پارمیس در مقایسه با هتل شایان ، اتاق ها به سبک متفاوت چیده شده اتاق ها مانند اتاق عروس و داماد ، اتاق های دارای پنت هاوس که دید بهتری به جزیره و دریا دارد ، رستوران و سفره خانه ی سنتی آن که به سبک معماری صفوی میباشد که باعث ایجاد یک حال و هوای خوب در گردشگر تور کیش می شود .هتلی که یک شب اقامت در آن شبی 480 میباشد . قیمت تور کیش با رزرو این هتل قدری بیشتر خواهد بود.

r2

هتل پنج ستاره داریوش در مقایسه با مارینا پارک

هتل داریوش کیش یک هتل مجهز و شیک که خود یکی از جاذبه های توریستی جزیره میباشد که هر گردشگر که به جزیره سفر می کند بازدید از هتل را در برنامه ی تفریحی اش میگنجاند ، هتل به سبک تقلید از تخت جمشید ساخته شده است که خود هتل داریوش کیش از امکانات تفریحی خوب و مهیجی نظیر : باغ پرندگان ، دریاچه ی اختصاصی ، کشتی تفریحی و فضایی و.. برخوردار است که خود گردشگر با رزرو هتل داریوش کیش می تواند تجربه یک اقامت خوب را برای خود در این هتل کیش رقم بزند.

 اقامت یک شب در اتاق دو تخته ی رو به دریای آن 580 می باشد .هتل داریوش قابل مقایسه با هتل مارینا پارک نمیباشد هر کدام سبک و ویژگی های مخصوص به خود را دارند هتل مارینا در کنار ساحل مرجانی کیش میباشد که باعث ایجاد یک حس آرامش و بینظیر در گردشگر تور کیش می شود وجود منظره سرسبز و پر دارو درخت از ویژگی های خوب آن است برای گردشگرانی که علاقه زیادی به فضای سبز هم در کنار وجود دریا دارند که این هتل کیش این امکان را فراهم کرده است .

r3

هتل 5 ستاره شایگان در مقایسه با هتل ترنج

هتل شایگان یکی از هتلهای محبوب از نظر گردشگران تور کیش میباشد، که دارای یک محیط ارامش بخش و سرسبز میباشد ، هتل شایگان دارای سه رستوران  : یک رستوران اصلی که به سرو انواع غذاهای ایرانی و.. با پخش موزیک زنده دومی سفره خانه ی سنتی که در باغ آن ساخته شده است به سرو غذاهای محلی سراسر ایران میپردازد و سومی فست فود است ، اتاق های هتل هم بسیار تمیز و شیک چیده شده است ، اقامت یک شب در اتاق دو تخته 456 تومان میباشد . هتل شایگان قابل مقایسه با هتل 5 ستاره ترنج نمی باشد هتل ترنج کیش اتاق هایش بر روی دریا و ساحل است که کف اتاق برروی دریایش به گونه ای طراحی شده که مسافر به دریا دید دارد که می توان ماهی ها و مرجان ها را دید که بسیار لذت بخش است.هتل از دید بالا بصورت جقه می مانند .کافی شاپ ساحلی آن علاوه بر سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد در آن پیانو هم بصورت زنده نواخته می شود .هتل ترنج یک 5 ستاره ی بینظیر میباشد که باعث می شود در حین بالا بودن قیمتش نظر گردشگران تورکیش را به خود جلب کند .

r4

هتل 5 ستاره سورینت مریم در مقایسه با ایران کیش

هتل مریم قبلا یک هتل 4 ستاره بوده که با باسازی های انجام شده تبدیل به یک هتل 5 ستاره شده است . یکی از امتیازات هتل مریم معماری آن است که به سبک معماری اروپایی باروک  میباشد. ویژگی دیگر که نظر گردشگر هتل کیش را بخود جلب می کند نزدیکی به مراکز خرید و تفریحی می باشد ، اتاق های هتل هم زیبا وخاص چیده شده است . در مقایسه با هتل ایران کیش ، هتل ایران کیش یک هتل نوساز در دو برج مجزا می باشد ، برخی از اتاق های آن مشرف به دریا میباشد و برخی اتاق ها رو به جزیره و پارک میباشد . با رزرو یکی از این هتلهای 5 ستاره کیش میتوانید اقامت خوبی را در تور کیش برای خود رقم بزنید .