به گزارش پارس ، دکتر فریدون عزیزی در گفتگو با مهر افزود: به هر صورت هیات امنای دانشگاه آزاد تا زمانی که دوره اش وجود دارد هر چند ماه یکبار تشکیل می شود، بنابراین با عوض شدن وزرا فقط وزرای جدید به ترکیب هیات امنا اضافه می شوند.  

وی افزود: در غیر این صورت افرادی که پیش از این انتخاب شده اند و یا رئیس دانشگاه که انتخاب شده است طبق معمول به کار خود ادامه می دهد تا زمانی که انتخابات مجدد هیات امنا برگزار شود.  

عزیزی درباه نظراتی که ممکن است درباره دانشگاه آزاد ارائه شود، اظهار داشت: ممکن است نظراتی درباره دانشگاه ارائه شود که این نظرات در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح می شود اما از طریق رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی هنوز نکته ای به هیات امنا منتقل نشده است.  

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حدود یک ماه و نیم پیش بوده و شنیده شده است که جلسه بعدی در مهرماه خواهد بود.  

به گزارش مهر، آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، حمید میرزاده، وزرای علوم و بهداشت، رئیس دانشگاه آزاد، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها چهار عضو حقوقی، فرهاد دانشجو و فریدون عزیزی و بهمن یزدی صمدی، ترکیب نهایی هیأت امنای دانشگاه آزاد را تشکیل می دهند.