به گزارش پارس به نقل از برترین ها، در ماه اخیر گزارش شده بود که در ژاپن از حلزون های زنده برای درمان پوست استفاده می شود و هر جلسه این درمان حدوداً ۱۶۵ پوند خرج برمی دارد.

 

کارشناسان و پزشکان ادعا می کنند که ژل چسبناکی که حلزون بجای می گذارد دارای آنتی اکسیدان هایی است که به پوست کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کرده و سلول های مرده را برمی دارد.

 

در این مورد با کارشناسان صحبت کرده ایم تا از اثربخشی این روش اطلاع یابیم:

 

اثر حلزون

 

درمان روی صورت: حلزون های زنده روی پوست گذاشته می شوند تا روی آن حرکت کرده و ژلی ترشح کنند که دارای آنتی اکسیدان مفید برای پوست است. گونه های باغچه ای حلزون بخاطر آلودگی برای این کار توصیه نمی شوند. این روش فقط در ژاپن موجود است ولی می توانید ژل حلزون را از انگلستان هم تهیه کنید که هر ۵۰ میلی گرم آن حدود ۲۰ پوند است.

 

چهره های مشتری این ژل: گفته می شود که کیتی هولمز از این ژل استفاده می کند.

 

درست یا نادرست؟

 

پرورش دهندگان حلزون در شیلی مشاهده کردند که دست های صاف و نرمی دارند و این منجر به انقلابی در صنعت مراقبت از پوست شد. تحقیق که امسال انجام شد نشان داد که استفاده روزانه از محصولاتی که حاوی ژل حلزون هستند چین و چروک ها ریز را بهبود می

 

بخشند. آزمایشی که در سال ۲۰۰۷ با استفاده از ژل حلزون بر روی موش ها انجام شد نشان داد که برای درمان جراحت بسیار عالی است.

 

نظر کارشناس:

 

دکتر مروین پاترسون، پزشک زیبایی می گوید: « ترشح چسبناک حلزون اثر مرطوب کننده دارد. »

 

جایگزین بوتاکس

 

 

درمان روی صورت: محصولات رودیال گلاموکسی دارای سینیک هستند. سینیک یک نوروپپتید است که اثر انجمادی ملایمی بر چین و چروک دارد. این شبیه اثری است که زهر مار دارد.

 

چهره های مشتری این درمان: گوئینث پالترو، شریل کول، کایلی مینوگ و سیه نا میلر

 

 

 

درست یا نادرست؟

 

نوروپپتیدها به عنوان یک جایگزین موفق برای بوتاکس شناخته می شوند. آزمایشاتی که توسط رودیال انجام شده نشان می دهد که بعد از ۹۰ ثانیه، چین و چروک ها کمتر مشخص هستند و بعد از ۲۸ روز کاهش ۵۲ درصدی مشاهده می شود.

 

نظر کارشناس:

 

دکتر مک کیون می گوید: « در غلظت بالا، اثراتی دیده می شود. ولی در مقایسه با بوتاکس خیلی کم است. »

 

 

 

 

درمان روی پوست: محصولات بلک دایموند که توسط جراحی به نام دکتر یانیس الکساندریس و بر اساس ترکیبی که در روسیه برای کاهش آثار پیری مسافرت فضایی فضانوردان درست شده بود ساخته شده است. این محصول با استفاده از جریان گالوانیک اعمال می شود

 

که به راندن مواد محصول به سمت پوست کمک می کند. سپس از فرکانس رادیویی برای تحریک روند ترمیم جراحت طبیعی بدن استفاده می شود.

 

چهره های مشتری این درمان: کارا و پاپی دلاوینی

 

درست یا نادرست؟

 

الماس را به شکلی به نام نانوالماس می سازند تا داروهای سرطان را به درستی و مستقیم به سمت تومور هدایت کند. محصولات پوستی بلک دایموند از این روش ملهم شده اند. آزمایشات بالینی نشان دهنده کاهشی اساسی در عمق چین و چروک و تأثیر آن بعد از چهار هفته هستند.