به گزارش پارس به نقل از ایسنا، نمایش « خیر نبینی سعیده» ، نوشته و کارگردانی فرهاد نقدعلی، کاری از گروه فیلم و تئاتر « وَ ناگهان» ، در حالی که نیمی از اجراهای خود را گذرانده، روز شنبه ۲۲ تیرماه در نخستین سالمرگ استاد حمید سمندریان، اجرای این شب را با یاد این استاد بزرگ تئاتر، با تشکر از حضور هنرمندانی چون رحیم نورزوی، نورا هاشمی، حمیدرضا هدایتی، رضا آشفته، آسیه ضیایی، شیرین بینا و… به بانوی بازیگری گلاب آدینه تقدیم شد.

پیش از این، مائده طهماسبی، هوشیار انصاری فر، شیوا ارسطویی، محسن قصابیان، سولماز نراقی، امیر غفارمنش، افروز فروزند و افسون فروزند، شادی اسدپور، تایماز رضوانی و… از این نمایش دیدن کرده اند.

روزبه حسینی طراح و دراماتورژ و سرپرست گروه، سعید زارع و احمد صحیحی به عنوان گروه کارگردانی حضور داشته که ضمنا صحیحی، طراحی پوستر بروشور نمایش را نیز بر عهده دارد. موسا هاشم زاده هم به عنوان عکاس و تصویربردارِ نمایش و آرش (علی) فلاحت پیشه هم، مدیر اجرایی گروه « و ناگهان» است.

« کافه تراس» موزه زمان، میزبانِ این نمایش، واقع در موزه زمان زعفرانیه و در مجاورت تماشاخانه پارین قرار گرفته و در واقع بخشی از همین مجموعه تئاتری به حساب می آید و این نمایش تا پایان ماه، هر شب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه پس از پذیرایی افطار، به اجرای خود ادامه خواهد داد.