خرید بیمه مقوله‌ای است که غالباً سالی یک‌بار به سراغمان می‌آید و باید برای خرید آن کاری انجام دهیم. در اکثر مواقع ما به همان نمایندگی بیمه‌ای که سال‌های قبل از آن بیمه می‌خریدیم مراجعه کرده و همان بیمه قبلی را برای خود تمدید می‌کنیم. اما سؤالی که برای ما احتمالاً پیش می‌آید این است که مثلاً قیمت بیمه پراید (در همه شرکت‌های بیمه یکسان است؟ اصلاً برای خرید بیمه باید فقط به قیمت آن توجه کنیم یا عوامل دیگری را هم باید در نظر بگیریم؟

استعلام آنلاین بیمه

احتمالاً موعد تمدید بیمه شخص ثالثمان که فرامی‌رسد در گوگل عباراتی مثل قیمت بیمه پژو 405 یا قیمت بیمه سمند  و... را جستجو می‌کنم تا ببینیم می‌توانیم در اینترنت پیدا کنیم کدام بیمه‌نامه مناسب‌تر است یا خیر. یکی از گزینه‌هایی که به نام برمی‌خورید بیمیتو است. بیمیتو سامانه‌ای برای خرید آنلاین بیمه است. با بیمیتو می‌توان علاوه بر استعلام نرخ بیمه پراید، پژو و... عوامل دیگری را در بیمه‌های مختلف مقایسه کرد و مناسب‌ترین بیمه را برای خود انتخاب و خریداری کرد. حال بد نیست ببینیم این عوامل چیست و چگونه به انتخاب ما کمک می‌کند.

معیارهای انتخاب بیمه شخص ثالث در بیمیتو

با استفاده از عوامل متعددی می‌توانید بیمه شخص ثالث شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. این عوامل عبارت است از:

  • قیمت: این عامل قطعاً یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در انتخاب است که با بیمیتو می‌توانید در کمترین زمان ممکن نسبت به قیمت بیمه تمام شرکت‌ها مطلع شوید.
  • سطح توانگری شرکت بیمه: اینکه موقع پرداخت خسارت شرکت بیمه توان پرداخت خسارت وارد شده را داشته باشد بسیار عامل مهمی است. با استفاده از این عامل نیز می‌توانید شرکت‌های مختلف را در بیمیتو باهم مقایسه کنید.
  • تعداد شعب پرداخت خسارت: هنگام برخورد با خسارت هر چه تعداد شعب پرداخت خسارت بیشتر باشد قطعاً موجب راحتی بیشتر بیمه‌گزار می‌گردد. با این عامل نیز می‌توان بیمه‌های مختلف را در بیمیتو مقایسه کرد.
  • رضایت از مبلغ پرداخت خسارت: قطعاً برای خیلی از ماها مهم است بدانیم کسانی که قبلاً به خسارت خورده‌اند و از بیمه خسارت دریافت کرده‌اند از مبلغ دریافتی خود راضی بوده‌اند یا خیر. بنابراین با استفاده از نظر مشتریان هر یک از شرکت‌های بیمه نیز می‌توانید در بیمیتو آشنا شوید و با این عامل نیز بیمه‌های مختلف را مقایسه کنید.
  • زمان پاسخگویی به شکایات: در طول روند دریافت خسارت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. اینکه چقدر طول می‌کشد تا آن‌ها رفع و رجوع شود قطعاً بسیار مهم است. با استفاده از این عامل نیز می‌توانید بیمه‌های مختلف را در بیمیتو با یکدیگر مقایسه کنید و خریدی آگاهانه داشته باشید.

علاوه بر بیمه شخص ثالث امکان مقایسه و خرید آنلاین بیمه بدنه، آتش‌سوزی، عمر و... از طریق بیمیتو فراهم شده است. همین الآن می‌توانید وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شوید و نسبت به انتخاب و خرید آنلاین بیمه‌نامه موردنظر خود اقدام کنید.