به گزارش پارس نیوز، سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در رابطه با قاچاق موادمخدر روانگردان، تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب رسیدگی به این پرونده را بر عهده گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار است و نسبت به قاچاق مواد روانگردان گل از غرب کشور به پایتخت اقدام می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهم با استفاده از خودرو سواری خود قصد قاچاق مواد روانگردان از استان کرمانشاه به تهران را داشت، گفت: با هماهنگی مقام قضایی و کسب مجوز تیم عملیاتی پلیس برای دستگیری متهم به محورهای مواصلاتی تهران اعزام شدند.

وی افزود: پس از چند ساعت گشت زنی تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر در بزرگراه‌های پایتخت سرانجام خودرو متهم در بزرگراه همت شناسایی شد و متهم مذکور توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفت.

سرهنگ بخشنده گفت: ماموران پلیس در یک فرصت مناسب نسبت به دستگیری متهم اقدام کردند و در بازرسی از خودرو وی 19 کیلو و 200 گرم مواد روانگردان گل که در 4 بسته تهیه و در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.