به گزارش پارس نیوز، 

سرهنگ رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران اظهار کرد:در حال حاضر بزرگراه چمران در مسیر جنوب به شمال از محدودی آتی ساز تا پل پارک وی و مسیر مخالف از محدودی پل پارک وی تا خیابان سئول دارای ترافیک سنگینی است.

وی افزود: بزرگراه مدرس در مسیر جنوب به شمال از محدودی حقانی تا صدر و در مسیر شمال به جنوب این بزرگراه در محدودی صدر تا پل فجر ترافیک سنگین است.

سرهنگ رازقی ادامه داد: بزرگراه یادگار امام از محدودی پاکنژاد تا مرزداران، بزرگراه شیخ فضل الله از محدودی حکیم به سمت بزرگراه همت در مسیر شرق به غرب از محدودی پردیسان تا پل فجر و بزرگراه همت از محدودی برج میلاد تا ورودی به گاندی و در ادامه از خیابان شریعتی تا پل صیاد شیرازی شاهد ترافیک متراکمی هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه حکیم در مسیر شرق به غرب از محدودی خیابان قنبرزاده تا تونل رسالت و در مسیر مخالف از خروجی تونل رسالت ترافیک متراکم است و در مسیرهای محدودی قیطریه،طول خیابان میرداماد میدان محدودی میدان مادر تا پل بزرگراه مدرس در هر دو مسیر هم شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

سرهنگ رازقی افزود: در بزرگراه کردستان در مسیر شمال به جنوب تا پل همت و مسیر جنوب به شمال خیابان سعادت آباد ترافیک متراکم است.

وی گفت: خیابان های جمهوری ،کارگر مصطفی خمینی و انقلاب دارای وضعیت ترافیکی بهتری هستند.