به گزارش پارس نیوز، 

تهران-ورودی‌های کلان شهر تهران با نزدیک شدن به ساعات پایانی تعطیلات عید مبعث ترافیک پر حجم و نیمه سنگین را تجربه می‌کند.

بعد از ظهر شنبه و هم زمان با بیست و پنجم فروردین ماه و نزدیک شدن به ساعات پایانی تعطیلات عید مبعث محور‌های مواصلاتی استان تهران در اکثر مقاطع به ویژه ورودی‌های کلان شهر تهران ترافیک پر حجم و نیمه سنگین را تجربه می‌کند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در این خصوص به خبرنگار ما گفت: در حال حاضر محور هراز در مسیر شمال به جنوب در اکثر مقاطع ترافیک پر حجم دارد و تردد خودرو‌ها به صورت یک طرفه به سوی تهران در جریان است.

سرهنگ سیاوش محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب در محور فیروزکوه نیز در طول محور به صورت عادی در جریان است، البته پیش‌بینی می‌شود حجم خودرو‌های ورودی به این محور افزایش داشته باشد.

وی گفت: در ورودی‌های تهران در هر دو مسیر به ویژه آزادراه پردیس-تهران با ترافیک نیمه سنگین مواجه هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا (ع) را عادی و روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده پاکدشت-تهران شاهد حجم بالای خودرو‌ها هستیم، اما گره ترافیکی نداریم.

محبی ترافیک در محور حرم تا حرم را نیز عادی و روان اعلام کرد.

وی از مسافران خواست با مدیریت زمان بازگشت از سفر از ماندن در ترافیک‌های طولانی جلوگیری کنند و افزود: رانندگان می‌بایست به ازای هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه به استراحت بپردازند.

رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در برخی مقاطع آزادراه قم-تهران شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی افزود:، اما در آزادراه ساوه تهران ترافیک به صورت عادی در جریان است.

وی گفت: در ورودی‌های تهران و عوارضی اتوبان تهران- قم حجم خودرو‌ها بالا رفته و شاهد حرکت کند وسایل نقلیه هستیم.

سرهنگ حامد محمودی سپس ترافیک در محور‌های دیگر غرب استان تهران از جمله محور تهران-شهریار را نیز عادی و روان خواند.

وی گفت: مسافران عزیز ساعات و روز‌های پیک ترافیک را برای بازگشت از مسافرت انتخاب نکنند.

بر اساس گزارش خبرنگار مهر، محور فشم- تهران حد فاصل «اوشان» تا «زردبند» و نیز محور ورامین- تهران حد فاصل «قلعه نو» تا سه راهی «تقی آباد» نیز شاهد ترافیک پر حجم خودرو‌ها هستیم.