• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36796

  فیلم کوتاه «تراکنش با موفقیت انجام شد» به کارگردانی مجید توکلی با موضوع اجتماعی توسط بازیگرانش فیلمبرداری و برای حضور در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران آماده نمایش شد.

  به گزارش پارس ، مجید توکلی کارگردان در گفت و گو با فارس درباره جدیدترین ساخته خود گفت: فیلم کوتاه « تراکنش با موفقیت انجام شد» با دوربین تلفن همراه فیلمبرداری شده، در این فیلم از فیلمبردار بهره نبردیم و دو بازیگر فیلم، فیلمبردار فیلم هم هستند.

  کارگردان مستند « سلطان» درباره زمان و داستان فیلم توضیح داد: مدت زمان فیلم هفت دقیقه است و موضوع فیلم نیز درباره تلفن همراه است و قصه درباره زن و شوهر جوانی است که در خیابان تلفن همراهی پیدا می کنند و…

  مجید توکلی درادامه گفت: ایده جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، هر کسی را به وجد می آورد تا با این تکنولوژی هزاره سوم، تجربه فیلمسازی داشته باشد. به هر حال موبایل بدون شک تبدیل به یکی از مهمترین رسانه ها شده و با وجود امکاناتی که شرکت های سازنده گوشی موبایل که در کورس رقابت با هم هستند، برای موبایل فراهم می کنند، دیگر می شود از این پدیده جهانی و امروزی، امکان ساختن یک فیلم سینمایی هم داشت. کما اینکه نمونه هایی هم در دنیا وجود دارد که بر این حرف مهر تائید می زند.

  بنابراین گزارش، توکلی در جدیدترین ساخته خود از هوتن شکیبا، مارال دوستی و حمیدرضا آفرینش برای ایفای نقش ها بهره برد.

  تلفن تلفن همراه جشنواره فیلم دوربین رسانه رقابت زن و شوهر فیلم سینمایی موبایل فیلم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها