• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35676

  یاسر عرب گفت: مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانم‌هایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است.

  به گزارش پارس ، یاسر عرب نویسنده و مستند ساز در گفت وگو با فارس درباره زنان جانباز و شیمیایی که در مستند « ننه قربون» بخشی از زندگی و فداکاری های این زنان به تصویر کشیده شده بود درباره وضعیت درمانی خانم های شیمیایی گفت: ما آمار دقیقی از تعداد خانم هایی که شیمیایی شده اند نداریم، می دانیم دو نفر شهید شده اند و مابقی اصلا بیمه ندارند و همه هزینه ها را خودشان تقبل می کنند.

  وی افزود: از سوی دیگر تبدیل شدن مکان مقدسی چون چایخانه که اعضای بدن شهیدان بسیاری در آن به خاک سپرده شده است، به تالار عروسی مورد اعتراض این خانم ها و کسانی که خالصانه و بی ادعا در این مکان مقدس کار کرده بودند، واقع شده بود و اعتراض ها هم به جایی نمی رسید.

  این مستند ساز گفت: در دیداری که همراه با دیگر سینماگران و برگزار کنندگان جشنواره عمار با رهبری داشتم ماجرای چایخانه را با ایشان مطرح کردم و ایشان به آقای مقدم مسئول دفترشان دستور پیگیری دادند.

  عرب اظهار داشت: الان مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانمهایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است. چند بار هم با خود بنده تماس گرفتند و آدرس ها و شماره ها را حضورشان تقدیم کردم.

  خاک رهبر انقلاب زنان دفتر وضعیت خانم پیگیری رهبری شیمیایی چایخانه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها