• لینک کوتاه
 • کد خبر: 333810

  دبیرکل مجمع خیران سلامت از احداث 4 هزار و 500 مرکز بهداشت و درمان به همت مجمع خیران سلامت خبر داد و گفت: از امکانات استان تهران به خوبی استفاده نشده است و در تلاش برای رفع کمبودهای حوزه سلامت این استان هستیم.

  به گزارش پارس به نقل از فارسرضا نیری در حاشیه برگزاری نشست مجمع خیران سلامت در شهرستان دماوند  با اشاره به اهداف کلی مجمع خیران سلامت کشور اظهار داشت: هدف کلی همان‌طور که مقام معظم رهبری توصیه کردند و وزیر بهداشت و درمان نیز خواستار شدند، اداره سلامت مردم در کل کشور است.

  وی ادامه داد: در ابتدا به علت کمبودها و مشکلاتی که در امر دارو و درمان وجود داشت، فعالیت‌های خود را از احداث بیمارستان، درمانگاه، خانه بهداشت و اورژانس جاده‌ای آغاز کردیم که در این راستا در حدود 4 هزار و 500 مرکز در کشور در طول پنج سال احداث و به دانشگاه‌ها تحویل داده شده است.

  *امکانات تهران به خوبی بهره‌برداری نشده است / تلاش برای رفع کمبودهای موجود در پایتخت

  دبیرکل مجمع خیران سلامت اضافه کرد: استان تهران امکانات فراوانی را دارد، ولی به خوبی بهره‌برداری از آن نشده؛ در حالی که محرومیت در تهران و حاشیه‌های آن بسیار زیاده است و وقتی افراد گرفتار و درمانده سایر استان‌ها و شهرستان‌های کشور جوابی را دریافت نمی‌کنند، به سوی استان تهران سرریز می‌شوند.

  نیری خاطرنشان کرد: با تشکیلات اخیر و همت رئیس سیاست‌گذاری ائمه جمعه، استاندار تهران و سه دانشگاه مطرح تهران انتخابات خوبی اتفاق افتاده و در حال پردازش شهرستان‌های استان تهران هستیم تا بتوانیم کمبودهای موجود را برطرف کنیم.

   

   

  استان تهران بهداشت و درمان جاده درمان سلامت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها