دنیامالی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 331503

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهرتهران با اشاره به شرایط اقتصادی کشور در سال آینده گفت: بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران باید هوشمندانه‌تر و با اولویت حمل و نقل عمومی بررسی و تصویب شود.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به برنامه ششم توسعه کشور گفت: فضای غالبی که در تدوین برنامه ششم توسعه کشور وجود دارد متاسفانه فضای خوبی برای احکام مدیریت شهری نیست و انتظار سایر شوراهای کشور نیز از ما فراتر است که بتوانیم مثمرثمر عمل کنیم.

  دنیامالی در ادامه به موضوع بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: تدابیر ما برای اداره شهر در سال آینده ویژه است چراکه سال آینده با شرایط انقباضی در بحث درآمدها مواجه هستیم بنابراین باید با دقت بیشتری به احکام برنامه دوم شهرداری تهران اولویتها را برنامه ریزی کنیم.

   

  وی توسعه حمل و نقل عمومی را از اولویتهای مهم شهری دانست و افزود: با توجه به اینکه اقتصاد کشور متکی به نفت است و قیمت نفت نیز کاهش پیدا کرده است بنابراین در سال آینده شرایط اقتصادی سختی خواهیم داشت و ما باید بودجه سال ۹۵شهرداری تهران را هوشمندانه تر تصویب کنیم.

   

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا همچنین از نهایی شدن طرح جامع حمل و نقل تهران خبر داد و افزود این طرح در کمیسیون عمران و حمل و نقل با همکاری مسئولین ذیربط در حال نهایی شدن است.

  بودجه حمل و نقل حمل و نقل عمومی شرایط اقتصادی شهرداری تهران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها