• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324580

  مدیرکل دفتر مقابله با عرضه کالای هدف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از پیشنهاد این ستاد برای کاهش تعرفه ورودی موبایل به کشور خبر داد.

  به گزارش پارس،به نقل از تسنیم عباس نخعی در نشست خبری صبح امروز خود در پاسخ به خبرنگار تسنیم در خصوص گلایه برخی واردکنندگان موبایل از بالا بودن تعرفه واردات اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به گلایه برخی از واردکنندگان تلفن همراه به کشور، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیشنهادی مبنی بر کاهش سه درصدی تعرفه ورودی موبایل به کشور ارائه داده است.

  مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالای هدف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزود: با توجه به این پیشنهاد، هزینه ورود موبایل با احتساب تعرفه ورودی، مالیات بر ارزش افزوده و ... در حدود 13 درصد خواهد شد.

  وی در ادامه درخصوص طرح رجیستری موبایل نیز با تاکید بر اینکه اجرای این طرح در سایر کشورهای دنیا، بیش از 97 درصد موفقیت داشته است، گفت: در حال حاضر ثبت کدهای IMEIهای گوشی‌های وارداتی به کشور آغاز شده است و کمیته‌ای نیز در حال تعیین کدی واحد و یونیک به گوشی‌های تلفن همراه است که به هیچ وجه قابلیت جعل را ندارد.

  نخعی خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری مرتب جلسات این کمیته، به محض اتمام اقدامات فنی این کد یونیک، طرح رجیستری موبایل کلید خواهد خورد.

  تعرفه واردات تلفن همراه مالیات بر ارزش افزوده مبارزه با قاچاق کالا و ارز موبایل
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها