به گزاش پارس نیوز به نقل از اقتصاد 100- طرح فروش نقد و اقساط وانت آریسان ۲ دوگانه سوز ایران خودرو از هفتم آذرماه جاری در حالی آغاز می‌ شود که تنها خودرویی است که قرار است این ماه به صورت قسطی فروخته شود.با افزایش چند برابری قیمت خودرو و کاهش قدرت خرید خانوار خیلی از افراد تنها توانایی خرید اقساطی ایران خودرو را دارند.

بدین ترتیب با بررسی وضعیت مالی و سطح درآمد شخصی و اعضای خانواده، می توانند برای خرید اقساطی ایران خودرو برنامه ریزی کنند.

 
 

در همین راستا، ایران خودرو از طرح فروش اقساطی وانت آریسان ۲ خبر داد. در این طرح وانت آریسان ۲ در رنگ های متنوع و با موعد تحویل ۴۵ روزه عرضه می شود.

متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. متقاضیان قبل از ثبت نام، از داشتن شرایط لازم برای ارایه چک صیادی بنفش توسط خود یا ضامن با وضعیت اعتباری سفید اطمینان حاصل کنند. فرصت تکمیل پرونده اعتباری برای دریافت تسهیلات خرید خودرو در این طرح ۱۰ روزه است.

گفتنی است، خودروی وانت آریسان۲ دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

جدول فروش به شرح زیر است:

فروش قسطی خودرو ویژه آذر 1402 آغاز می شود

این طرح از روز سه شنبه آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. موعد تحویل این خودرو ۴۵ روزه است.

 
منبع:ساناپرس