به گزارش ایسنا ؛ مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در جلسه شورای مدیران سازمان از افتتاح اولین آرامستان جدید تهران تا ۶ ماه آینده خبر داد.

جواد تاجیک در نشست ماهانه شورای مدیران این سازمان که در سالن گلزار شهدا برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی را راه برون‌رفت از مشکلات کشور عنوان و اعلام کرد: با افتخار معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل هستیم که ازجمله آنها داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی است.

وی با بیان اینکه ما تاثیر فرهنگ و روحیه بسیجی را در دوران دفاع مقدس مشاهده کردیم، گفت: شهید همت آن معلم بزرگ و انسان عمیق با تمام وجودشان برای انقلاب کار کردند و فرهنگ بسیجی بودن را به ما نشان دادند.

تاجیک افزود: رمز ماندگاری انسانها در این دنیا، گذشت از خود است. کسی که خود را برای مسئولیت بر دیگری ترجیح دهد عاقبت بخیری و ماندگاری نخواهد داشت. ما دیدیم کسانی که آرزو داشتند اسمشان در تاریخ بماند؛ اما در تاریخ گم شدند ولی شما می‌بینید شهید ابراهیم هادی، شهید حاج‌قاسم سلیمانی و بسیاری شهدای دیگر که دنبال نام و نشان نبودند ولی در تاریخ ماندگار شدند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در ادامه سخنان خود با اشاره به ماموریت‌های این سازمان برای ارتقاء عملکرد و بهبود کیفی ارائه خدمات به مردم اظهارکرد: مدیران عامل سابق همگی زحمت کشیدند و با روش و منش خود کارهای بسیاری انجام دادند. معتقدیم اقدامات خوبی که در گذشته صورت گرفته نباید متوقف شود و باید ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر مبارزه با فساد در مدیریت جدید شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س)، گفت: موضوع فساد خط قرمز ما است و جرئت برخورد با فساد در مدیریت کنونی شهرداری بسیار بالا است. نمی‌گذاریم احساس شود با فساد برخوردی نمی‌شود چراکه این موضوع مردم را به نظام بدبین خواهد کرد.

تاجیک با بیان اینکه بدنبال اقدامات تک‌بعدی نیستیم، عنوان کرد: رسالتی که ما برای خود قائل شدیم این است که سازمان را از ابعاد مختلف رشد دهیم. در مدتی که این مسئولیت بر عهده ما قرار گرفته است، اقدامات و تصمیمات در همه ابعاد درحال انجام است. قرار نیست صرفا کار عمرانی یا صرفا فرهنگی انجام دهیم.