انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص افزایش قیمت چادر و ملزومات حجاب گفت: چندین بار این مسئله در شوراهای مختلفی که داشتیم مطرح شده است. بنا شده است ملزومات حجاب و به صورت خاص چادر به عنوان کالای فرهنگی معرفی شود که هم قیمت آن کم شود و هم پشتیبانی‌های لازم برای واردات و حمایت از کارخانه‌ها برای تولید پارچه آن انجام گیرد و دولت این موضوع را در دستور کار خود دارد.

وی افزود: ما حمایت‌های دیگری از قبیل بازارچه‌های فروش در استان‌های مختلف را در حال پیگیری هستیم که هر استان یک بازارچه فروش لوازم حجاب را داشته باشد.

خزعلی در خصوص افزایش سرسام‌آور اجاره مغازه‌های فروش ملزومات حجاب گفت: تا به حال اقدامی در این زمینه انجام نشده است ولی اطلاع دارم که وزارت کشور دنبال این است تا زمینه‌های پشتیبانی و حمایت از متولیان فرهنگ حجاب و عفاف را فراهم کند و بعضی از این موارد از جمله ایجاد بازارچه و یا حمایت از اصنافی که در ارتباط با عفاف و حجاب کار می‌کنند داشته باشد ولی در حال حاضر قانونی در زمینه پشتیبانی از این متولیان مصوب نشده است؛ میسر کردن مسیر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دستور کار است و در جلساتی که داشته‌ایم مطرح و پیگیری می‌شود.