به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه دوشنبه از یورش نظامیان صهیونیست به الخلیل خبر دادند.

بر اساس این گزارش، در پی درگیری های شامگاه دوشنبه میان فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در منطقه دورا در جنوب الخلیل چند فلسطینی زخمی شدند.

منابع محلی از زخمی شدن ۵ فلسطینی با گلوله جنگی خبر دادند. همچنین یک فلسطینی هم با گلوله پلاستیکی نظامیان صهیونیست زخمی شد.

منابع فلسطینی در عین حال گزارش دادند که در پی درگیری هایی که پس از یورش نظامیان اشغالگر و تفتیش خانه ها از سوی آنها به وقوع پیوست، ده ها فلسطینی در پی استنشاق گاز اشک آور دچار حالت خفگی شدند.

از سوی دیگر، منابع فلسطینی از زخمی شدن یک جوان فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در منطقه ابودیس در قدس اشغالی خبر دادند.

منابع خبری اعلام کردند که این جوان فلسطینی شامگاه دوشنبه در درگیری با نظامیان صهیونیست مجروح شد.

این در حالی است که «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس پیش از این سخنانی را در خصوص درگیری های مسلحانه میان مبارزان مقاومت با رژیم صهیونیستی در شهر رام‌الله مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: روحیه مبارزه و انقلابی در صفوف جوانان کرانه باختری موج می زند. اهالی کرانه باختری مصمم هستند که در برابر عمل انجام شده تسلیم نشوند.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: جوانان کرانه باختری نمی خواهند زیر یوغ سیاست های اشغالگران قرار گیرند. مسیر مقاومت امروز از غزه به جنین و نابلس و رام الله امتداد یافته است.