به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آقای سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز (یکشنبه) هیئت دولت، با ابراز ناخشنودی از حوادث رخ داده در حاشیه مسابقه تیم ملی فوتبال در مشهد، بار دیگر مخالفت دولت با چنین رَویه‌هایی را اعلام و تاکید کرد با قصور و تقصیر‌های انجام شده در این ماجرا برخورد جدی و قاطع شود.

تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه نهم فروردین ماه در آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که جنبه تشریفاتی هم داشت به مصاف لبنان رفت و در یک بازی آسان موفق شد این تیم را با ۲ گل سردار آزمون و علیرضا جهانبخش شکست دهد.

رئیسی

دکتر سید ابراهیم رئیسی نیز در جلسه روز چهارشنبه دهم فروردین سال گذشته هیئت دولت و پس از ارائه گزارشی مبنی بر حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس، به وزیر کشور دستور داد همه جوانب حواشی ایجاد شده را بطور دقیق مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم را در این زمینه بکار بگیرد.

احمد وحیدی وزیر کشور نیز در روز چهارشنبه گذشته دهم فروردین ماه در هجدهمین سفر استانی هیئت دولت به مشهد گفت: با کسانی که در بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان مرتکب تخلف شدند با جدیت برخورد می‌شود.