امیر رضا دلاوری بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون میباشد. امیررضا دلاوری با الهام مردادی ازدواج کرده است. عکسی که امیررضا دلاوری با مادرش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

امیررضا دلاوری

بیوگرافی امیررضا دلاوری

امیر رضا دلاوری متولد 17 مرداد 1355 در تهران ، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون میباشد. دیپلم علوم تجری دارد،پدرش بازنشسته نیروی هوایی و مادرش هم دبیر ریاضی است، دو برادر کوچکتر از خود بنام های احسان و اشکان دارد، علاوه بر بازیگری در زدن سازهای موسیقی تبهر دارد.

شاهرخ استخری و امیررضا دلاوری با دخترانشون + عکس

ازدواج امیررضا دلاوری و دختری زیبا بنام دیار

امیررضا دلاوری با الهام مردادی ازدواج کرده و حاصل یک دختر زیبا بنام دیار است، امیررضا دلاروی میگوید :من خواهر نداشتم و دختری در خانه مان نبود.

به همین خاطر دوست داشتم فرزندم دختر باشد. فکر می کنم اکثر آقایون دوست دارند دختر داشته باشند و من هم وقتی فهیمدم فرزندمان دختر است خوشحال تر شدم.

دختر با ناز و افاده امیررضا دلاوری+عکس

الهام مرادی همسر امیررضا دلاوری

الهام مرادی گفت : اگر با همسرتان هم حرفه نباشید، منظورم همسری است که بازیگر باشد، خب، واقعا زندگی به خصوص در سال های اول کمی سخت است. در ابتدا از توجه مردم به همسرم و اینکه مدام هر جا می رویم زیر نگاه کنجکاو مردم باشیم خوشم نمی آمد و به آن عادت نداشتم اما الان دیگر به این موضوع عادت کرده ام و می دانم این هم بخشی از شغل همسرم است.

جوانی‌های امیررضا دلاوری + عکس

امیررضا دلاوری