افشین عبداللهیان کارشناس تربیت بدنی در میز هوادار《سلام تهران》 با اشاره به پیروزی ۲ بر ۱ تیم فوتسال دختران شهرداری سیرجان در برابر رقیب ازبکستانی، اظهار کرد: شیردختران ایرانی در دومین بازی خود، امروز به دیدار یک تیم از کشور هند که لژیونرهای بسیاری دارد، می روند و پس از آن با نماینده کشور اردن به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: نتایج این مسابقات در حافظه کنفدراسیون آسیا قرار می‌گیرد و می‌تواند جایگاه تیم بانوان ایرانی را در بین باشگاه‌های آسیا تثبیت کند.

این کارشناس در ادامه با اشاره به بازی تیم ملی فوتبال در برابر لبنان که فردا برگزار خواهد شد، مطرح کرد: اگر بتوانیم در بازی فردا پیروز شویم، در پایان دوره رفت، گام اصلی را برای صعود به جام‌جهانی برداشته‌ایم. همچنین فاصله ما با تیم سوم ۸ امتیاز می شود.

وی با مروری بر پیروزی‌های درخشان ایران در برابر تیم لبنان طی ۱۰ دیدار قبلی، اظهار کرد: در این ۱۰ بازی، ۸ بار ایران لبنان را شکست داده و ۲ بار هم به نتیجه مساوی رسیده اند. در مجموع ۲۹ گل زده شده که ۲ تا از آنها توسط تیم لبنان بوده است. در کل بازی‌ها اگر بتوانیم کف امتیاز ۴ و سقف ۶ امتیاز را دریافت کنیم نگرانی خاصی برای صعود نداریم.

image (19)

عبداللهیان در پاسخ به اینکه در صورت صعود ایران، آیا سرمربی تیم ملی در جام‌جهانی همچنان اسکوچیچ خواهد بود، گفت: شرایط به وجود آمده از جمله مصاحبه آقای علی دایی به عنوان اسطوره فوتبال ایران، تمدید قرارداد اسکوچیچ را سخت می کند، مگر اینکه در چندبازی پیش‌رو نتایج خوب برای تیم حاصل شود و شرایط را تاحدودی برای این سرمربی کرواتی آسان‌تر کند.

سر مربی استقلالی محروم شد + توضیحات

گفتنی است برنامه سلام تهران برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

قیمت سرسام آور بازیکن جدید استقلال