دبیری هفتمین دوره از مسابقه عکس  سینمای ایران  را علی نیک‌رفتار عهده دار شده است.

همچنین امسال جشن عکاسان سینما، همانند سال گذشته به دلیل شیوع  ویروس  کرونا، برگزار نمی شود و برگزاری هفتمین دوره ازمسابقه، غیرحضوری و فقط با ارسال آثار و فرم مربوطه به دبیرخانه صورت می پذیرد. عکاس برگزیده و اهدای تندیس مسابقه عکس، از طریق سایت های خبری، نشریات و  شبکه های اجتماعی  اطلاع رسانی خواهد شد.

در متن فراخوان هفتمین مسابقه عکس سینمای  ایران  آمده است: برپایی مسابقه با هدف ارتقا سطح دانش فنی، هنری و تجربی هنرمندان و مورد نقد و قضاوت قرار گرفتن از سوی سایرین و به آگاهی رسیدن درزمینه جایگاه خود در بین دیگران، برگزار می شود. عکس، عکاس وعکاسی همواره دغدغه و مسئله مان بوده و خواهد بود. خود باوری، اعتماد بنفس، ایمان و اعتقاد به راهی که شروع کرده ایم، از بزرگترین دستاورهای این مسابقه است. کمی و کاستیها در بهترین شرایط نیزهمواره جلوه می نماید، اما با همین حداقل ها نیز می توان شرایطی فراهم سازیم تا ارزش، شان و جایگاه مان حفظ شود.

علی نیک رفتار

علی نیک رفتار متولد ۱۳۳۸ اهواز است. شروع فعالیت سینمایی وی از سال ۱۳۶۹ بوده است. وی عکاس چند  فیلم سینمایی  به نام های اینجا بدون من، یه حبه قند، گزارش یک جشن، قصه پریا، راه آبی ابریشم، بی پولی، کنعان، صد سال به این سالها،‌ آتش بس، کافه ستاره و... سریال هایی چون یک مشت پر عقاب، دوران سرکشی و... بوده است.

سینما، دریچه‌ای برای جادو +عکس