سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز امروز در خصوص خبر تیراندازی ماموران گشت در اهواز، اظهار کرد: ساعت ۱۱ صبح ۹ مهرماه سال جاری به دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلاجات از خانمی در حوزه کلانتری ۲۳ اهواز توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با شیشه‌های دودی بلافاصله عوامل گشت انتظامی به محل اعزام شدند.

پسر تهرانی با دریافت پیامک دخترمورد علاقه اش خود کشی کرد

 وی بیان کرد: ماموران پلیس در حین بررسی صحنه و مصاحبه با مالباخته و تایید سرقت مسلحانه توسط سرنشینان پژو پارس سفید رنگ، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مجددا یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در منطقه مهدیس توسط سرنشینان خودرو پژو پارس به عوامل گشت انتظامی اعلام شد که بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.
 ‌

جزئیات تیراندازی پلیس به یک خودرو در اهواز/ همدردی پلیس با خانواده متوفی - کراپ‌شده

 ‌دالوند افزود: ماموران یک دستگاه پژو پارس سفید با شیشه‌های دودی که شباهت کامل با خودروی سارقان داشته را رویت کردند که راننده خودرو به محض مشاهده گشت انتظامی با سرعت از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی اهواز اظهار داشت: عوامل انتظامی با کشیدن آژیر اعلام هشدار مبنی بر توقف به راننده خودرو کرده و متاسفانه راننده خودرو توجه به هشدار پلیس نمی‌کند.

وی افزود: ماموران پلیس برابر قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی می‌کنند اما راننده پژو پارس توقف نمی‌کند و بعد از تقریبا یک کیلومتر و بر اثر تیراندازی همکاران خودرو متوقف می‌شود.

دامادی که با ۷۰ ضربه چاقو گشته شد + ماجرای قتل

سرهنگ دالوند بابیان اینکه در بررسی به‌عمل آمده مشخص شد خانمی روی صندلی عقب که همسر راننده بوده و متاسفانه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است و به بیمارستان اعزام می شود، افزود: متاسفانه این خانم بعد از چند روز که در کما بوده، فوت می شود.

فرمانده انتظامی اهواز ضمن اظهار تاسف و ابراز همدردی با خانواده متوفی اذعان داشت: مراتب در دست بررسی است که نتیجه اقدامات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.