به گزارش خبرنگار مهر، اجتماع مردمی ۱۳ آبان در تهران و همزمان با سایر استان‌ها از ساعت ۱۰ صبح و در مقابل لانه جاسوسی آغاز شد.

اجتماع مردمی ۱۳ آبان با رعایت توصیه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در بیش از ۸۰۰ شهر کشور در حال برگزاری است.

همچنین نواخته شدن زنگ استکبارستیزی نیز جزو برنامه‌های اجتماع مردمی ۱۳ آبان امسال است که در ۱۱۰ مدرسه در سراسر کشور با استفاده از شبکه شاد برگزار می‌شود.

شعار «مرگ بر آمریکا»، «ایستادگی و مقاومت مردم ایران رمز افول سلطه استکباری آمریکا است»، برای اجتماعی میدانی یوم الله ۱۳ آبان تعیین شده است.

اجرای سرود گروهی دانش‌آموزی، رزم نوازی دژبان ارتش و برپایی غرفه‌های مختلف تشکل‌های دانش‌آموزی و دانشجویی از جمله برنامه‌هایی است که در این مراسم در حال اجرا است

در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان فردی با همراه داشتن پلاکاردی نسبت به راهزنی ناموفق دریایی آمریکا واکنش نشان داده است.

حضور رسانه‌های داخلی و خارجی برای پوشش خبری مراسم

حضور گروه‌های دانش‌آموزی در راهپیمایی ۱۳ آبان با سر دادن شعارهای ضداستکباری 

محاکمه نمادین سران آمریکا و رژیم صهیونیستی

همچنین شرکت‌کندگان در این اجتماع مردمی با سر دادن شعار   «سپاه انقلابی تشکر، تشکر»  از اقدام اخیر نیروی دریایی سپاه پاسداران در حفاظت از منافع کشورمان در دریای عمان تقدیر و تشکر کردند.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم قرائت شد که در بخشی از آن آمده است: از دولت و مجلس می‌خواهیم استفاده از مضامین اسناد لانه جاسوسی شیطان بزرگ در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها را در دستور کار قرار دهند.