پژمان جمشیدی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال است.پژمان جمشیدی اکنون در حوزه بازیگری فعالیت میکند.پژمان جمشیدی در سال های اخیر این حوزه سینما و تلوزیون خوش درخشید و افتخارات گوناگونی کسب کرد. پژمان جمشیدی این بار در اینستاگرام خود از تنهایی اش می گوید.

پسر کوچولوی با مزه پژمان جمشیدی 

پژمان جمشیدی بازیگر خوب و بازیکن سابق تیم ملی در اینستاگرام خود چنین از تنهایی اش می گوید:
"این روزها حال دوست نداشتنی تری دارم.یک حس تنهایی عجیب و غریب.
مادر که رفت ما دیگر هیچوقت یک خانواده نشدیم.برادرم که سال ها پیش و بعد از فارغ التحصیلی کوچ کرده بود و اگر درآمدش اجازه میداد ، چندسالی چندروز میآمد و کیفی به ما میداد ، دیگر ذوقی برای برگشت نداشت.خواهر یکباره تصمیم گرفت که دست بچه هایش را بگیرد و از بی مادریش فرار کند و پدر که یار سال هایش را از دست داده بود ، بی تصمیم و مدهوش پی نوه هایش دور و دورتر شد.
من کجا میرفتم؟من سال ها بچه این مردم بودم.کجا میرفتم که انقدر مرا لوس کنند و بیشتر از لیاقتی که دارم محبت ببینم.
تا این روزها ...
روزهای تنهاییِ دسته جمعی
من تا حالا هیچوقت انقدر تنهایی را حس نکرده بودم.
انگار نفرین شدیم.
انگار هیچوقت همدیگر را دوست نداشتیم."

Web capture_1-11-2021_121056_www.instagram.com

همسر شهاب حسینی در کنار پژمان جمشیدی و خواهرش+عکس 

زندگینامه پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی  (زادهٔ ۲۰ شهریور ۱۳۵۶) بازیکن پیشین فوتبال و بازیگر ایرانی است. او در طول فعالیت حرفه‌ای خود در فوتبال برای باشگاه‌هایی مانند سایپا، پرسپولیس و پاس تهران و نیز برای تیم ملی ایران بازی کرد.

او در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلویزیونی پژمان به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی کرد. طرح اولیه این سریال با ایده خود پژمان جمشیدی شکل گرفته‌است. پس از آن، جمشیدی در آثار مختلفی حضور پیدا کرد و چند سالی است که با ایفای نقش در فیلم‌های کمدی پرفروش و موفق، در فهرست پولسازترین بازیگران سینمای ایران قرار گرفته‌است. او در سال ۱۳۹۸ پنج فیلم را در سینما داشته‌است که در مجموع ۶۲ میلیارد و ۷۹۱ میلیون تومان فروش داشتند.جمشیدی نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و ششمین دوره و سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم‌های سوءتفاهم و شیشلیک شده‌است.

خانواده پژمان جمشیدی و زندگی شخصی

پژمان جمشیدی در یک خانواده فرهنگی متولد شده که پدرش دبیر زیست‌شناسی و مادرش آموزگار بوده‌است. او یک برادر و یک خواهر دارد که برادرش ۲ سال از او بزرگ‌تر و خواهرش از او کوچک‌تر است. او دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران بوده که پس از گذراندن ۱۱۰ واحد، به دلیل فعالیت در فوتبال از ادامه تحصیل انصراف داده‌است.

پژمان جمشیدی و پدر و خواهرزاده هایش در کانادا+عکس