حمید گودرزی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام حمید گودرزی است. حمید گودرزی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از حمید گودرزی را ملاحظه می‌کنید.

حمید گودرزی

بیوگرافی کامل حمید گودرزی

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد ، تابحال دوبار عاشق شده و یکبار ازدواج کرده که به طلاق ختم شده است.

خانواده

در یک خانواده چهار نفری بدنیا آمده است ، او لر می باشد و با مادرش 14 سال اختلاف سنی دارد ، تنها یک برادر دارد و پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است.

حمید گودرزی و پدر جوانش + عکس

وضعیت ازدواج و همسر حمید گودرزی

حمید گودرزی در 20 شهریور 1383 با دختری بنام ماندانا دانشور ازدواج کرد.

ماجرای ازدواج پرحاشیه حمید گودرزی+عکس

علت طلاق

ماجرای طلاق هنرمند معروف حمید گودرزی که توسط خود ایشان رسانه ای شد. صبح روز 21 تیرماه 1395 نامه ای با عنوان همسر حمید گودرزی در رسانه های رسمی و غیررسمی ایران منتشر شد. که در متن آن ، ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی جملات عجیبی درباره جدایی اش از حمید گودرزی و اینکه بعد از بازگشت به ایران دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه خواهد کرد به کار برده بود.

حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش ، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است.

خبر حمید گودرزی از ازدواج مجددش در برنامه من و شما

آرش ظلی پور در این بخش از برنامه درباره ازدواج مجدد حمید گودرزی پرسید و او گفت : اگر خبری شد حتما اعلام میکنم ، تنهایی تنها برازنده خداست و برخلاف آن یکباری که در برنامه شما گفتم ازدواج مجدد نمیکنم ، تصمیمم دوباره عوض شده است و به زودی این خبر را اعلام میکنم ...

حمید گودرزی ادامه داد : تنهایی واقعا سخت است و تنهایی فقط برازنده خداست و آرش ظلی پور هم در تکمیل این صحبت حمید گودرزی گفت : من هم ازدواج کرده ام و از زندگی و ازدواج خیلی راضی هستم و خداروشکر میکنم و به توصیه میکنم حتما این کار را انجام بدهی .

مژگان ترانه با انتشار این عکس ازدواج دوم حمید گودرزی را تایید کرد و نوشت : با حمید گودرزی و همسرشون در جشن حافظ .

عکس همسر دوم حمید گودرزی