گلاره عباسی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام گلاره عباسی است. گلاره عباسی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از گلاره عباسی را ملاحظه می‌کنید.

گلاره عباسی

 گلاره عباسی با انتشار این عکس نوشت :

تکه ای از کتاب مریلین مونرو سر جردن

می آید سمت پنجره . توی انعکاس شیشه ، زخم گلویم کم رنگ تر به نظر می آید .شاید این بار هم اگر عمو دکتر بود ، من و نیلوفر به اتاق عمل نمی رفتیم و الان رد سرخی تیغ جراحی مثل کسی که از طناب دار جسته ، روی گردنمان نبود .انگار خانواده ی شاکی لحظه ی آخر رضایت داده بودند و فقط یک رد مانده بود از طناب دار روی گلوی ما .

خوشحالم که این روزها کتاب «مریلین مونرو سر جردن » در شهر کتاب ها و کتابفروشی ها در دسترس شما عزیزان است تا من افتخار این را داشته باشم تا قصه ی نیلوفر را با شما در میان بگذارم ❤️

ممنون که استقبال کردید و کتاب به چاپ دوم رسید .

دوستتون دارم . مواظب خودتون باشید .

گلاره

بیوگرافی گلاره عباسی

گلاره عباسی متولد 29 تیر 1362 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

گلاره در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده و فقط یک خواهر به نام بهار دارد که دارای تخصص در زمینه تغذیه میباشد و در کشور امارات زندگی میکند.

مادرش خانه دارد و پدرش بهرام عباسی اهل شعر و ادبیات می باشد . معنی اسم گلاره به زبان کردی ، مردمک چشم یا همان نورچشمی است.

پدر جان گلاره عباسی در اتاقی مسکوت+عکس

شروع با سریال

گلاره عباسی در سال 1382 و در 20 سالگی و بعد از گذراندن کلاس های کارگاه بازیگری امین تارخ توسط او به سریال در چشم باد معرفی شدم.

به این ترتیب با این فیلم اولین بار جلوی دوربین رفت تا اینکه بعد از طول 6 سال ضبط در نهایت سال 1387 از تلویزیون پخش شد.

گلاره عباسی در این سریال نقش خواهر کامبیز دیرباز و پارسا پیروز فر را به عهده داشت و در کنار بازیگران بزرگی مثل سعید نیک پور ، فریبا متخصص و اکبر عبدی به ایفای نقش پرداخت.

ایشان سپس بعنوان دستیار کارگردان فعالیت خود را ادامه داد.

خاطره بازی گلاره عباسی از سریال در چشم باد + عکس

وضعیت ازدواج و همسر گلاره عباسی

گلاره عباسی در 28 خرداد 1394 با همسرش ادیب راد ازدواج کرد و بعد از یک ماه این خبر را از طریق فضای مجازی رسما اعلام کرد.

عکس احساسی گلاره عباسی و همسرش