آرزو افشار یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام آرزو افشار است. آرزو افشار هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از آرزو افشار را ملاحظه می‌کنید.

آرزو افشار

 بیوگرافی آرزو افشار

آرزو افشار بازیگر سینما و تلویزیون در 29 مرداد 1357 در تهران متولد شده است. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه مدرس است او ضمن تحصیل در دانشگاه در چند آموزشگاه معتبر زیر نظر اساتید خوب  با بازیگری و کارگردانی آشنا شده است.

آرزو افشار تک فرزند خانواده است که کودکی پرجنب و جوش و پرتحرکی داشته است و از همان کودکی در کلاس های مختلف هنری ورزشی مانند خیاطی، گلدوزی، ژیمناستیک و ... شرکت کرده است.

آرزو افشار از جمله اولین زنان جامعه است که توانسته با وجود مجرد بودن فرزندی را به سرپرستی بگیرد.

علت علاقه مندی و انتخاب بازیگری

آرزو افشار و کمند امیرسلیمانی هم مدرسه ای بوده اند. هنگامی که کمند امیر سلیمانی در فلیم سینمایی "ترنج" بازی میکند بسیار مورد توجه دانش آموزان، مسئولان مدرسه و مردم قرار میگیرد. همین امر باعث می شود که آرزو افشار تصمیم بگیرد راه او را دنبال کند و بعد از پایان دوران دبیرستان در رشته بازیگری ادامه تحصیل دهد.

آرزو افشار مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. او از نخستین زنانی است که توانسته با وجود مجرد بودن دختری به نام پارمیدا را از بهزیستی به سرپرستی قبول کند. 

آرزو افشار به دلیل اینکه از قانون زنان مجرد برای سرپرستی طفل استفاده کرده است تا تصویب شدن قانون جدید در این رابطه اجازه ازدواج نخواهد داشت.