سپند امیرسلیمانی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام سپند امیرسلیمانی است. سپند امیرسلیمانی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از سپند امیرسلیمانی را ملاحظه می‌کنید.

سپند امیرسلیمانی

 بیوگرافی کامل سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی متولد 28 آذر 1356 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

کمند و‌ سپند امیرسلیمانی در کودکی + عکس

خانواده و قاجار

سپند در یک خانواده چهار نفره در تهران بدنیا آمد ، پدرش سعید امیر سلیمانی و خواهرش کمند امیر سلیمانی از بازیگران مشهور تلویزیون می باشد و مادرش خانه دار است و ضمنا از نوادگان شاهان قاجار است.

سپند امیرسلیمانی در کنار مادرش + عکس

وضعیت ازدواج و همسر سپند امیرسلیمانی

سپند امیر سلیمانی در سال 1385 در یک جمع دوستان بواسطه دوستان قدیمی اش با مارال آراسته آشنا شد . مهریه همسرش 7 سکه بود و بعد از دو سال آشنایی و با عشق در سال 87 با یکدیگر ازدواج کردند.

عکس دامادی سپند امیرسلیمانی و عروس خانم

خبر طلاق و جدایی

سپند امیر سلیمانی در 25 مهر 1397 در برنامه علی ضیا گفت 4 ساله از همسرش مارال آراسته جدا شده و تنها زندگی می کند ، یعنی در سال 94 بعد از 7 سال زندگی مشترک جدا شده است.

علت جدایی سپند امیرسلیمانی از همسرش

اعتقاد دارم همه باید ازدواج کنند. اینکه دو نفر نتوانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند و زندگی شان جایی به پایان برسند به این معنی نیست که ازدواج بد است یا کسی بد است.ما با عشق شروع کردیم و به خاطر اختلاف سلیقه های شدید ، تصمیم گرفتیم به سالهایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم چون آدم ها اصلا حق ندارند که به هم بی احترامی کنند.