پویا امینی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام پویا امینی است. پویا امینی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از پویا امینی را ملاحظه می‌کنید.

پویا امینی

بیوگرافی پویا امینی

پویا امینی ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد.

جشن تولد لاکچری پویا امینی در کنار همسرش و خواننده جنجالی +تصاویر

پدر وی حسن امینی اصالتا اهل شهر ری می باشد.

شبگردی های پویا امینی به همراه خانواده اش + عکس

ماجرای ازدواج پویا امینی

پویا امینی در سال 1381 وقتی 25 ساله بود با همکلاسی دانشگاه خود بیتا بجانلی ازدواج کرد، ثمره این ازدواج یک پسر بنام ایلیا می باشد.

پویا امینی درباره ازدواجشان میگوید: من به عنوان جوانی کم‌سن و سال وقتی برای خواستگاری همسرم رفتم، شرایط ازدواج را نداشتم حتی خاطرم هست مادر خانمم از پدرم پرسیدند: «اگر بیتا دختر شما بود و پسری با شرایط پویا به خواستگاری‌اش می‌آمد، موافقت می‌کردید؟» و پدرم خیلی راحت جواب دادند: «نه» (مى‌خندد) البته آینده روشنى را هر دو طرف برایم متصور بودند که جا دارد از اعتمادشان قدردانى کنم. ما از ابتدا خیلی صمیمانه و صادقانه جلو رفتیم. روشن بود که من جوانی کم‌سن و سال هستم که شاید آتیه خوبی داشته باشم اما نه سرمایه‌ای داشتم، نه درآمد بالایی داشتم، نه از طرف خانواده‌ام به جهت مالی حمایت آنچنانی می‌شدم و نه شغل ثابتی داشتم.

من بیشتر از آنکه به همسرم به چشم همسری نگاه کنم، نگاهی دوستانه به وی دارم و ایشان را نزدیک‌ترین دوست خودم می‌دانم. ما دو دوست صمیمی هستیم که در بسیاری از زمینه‌ها اشتراک نظر و عقیده داریم. آنچه توانسته ما را در کنار هم نگه دارد، صداقت و اعتماد در کنار رفاقت و دوستی است و رمز تداوم زندگی مشترک‌مان هم بر مبنای همین اصل است. من همسرم را دوست خودم می‌دانم و از این بابت راضی و خوشحالم.

 

پویا امینی در کنار همسرش + عکس