مارال فرجاد یکی از بازیگران خوب ایرانی است. مبنع این تصویر اینستاگرام مارال فرجاد است. مارال فرجاد هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از مارال فرجاد را ملاحظه می‌کنید.

مارال فرجاد

بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد بازیگر ایرانی و (زادهٔ مرداد ۱۳۶۱، در تهران است. وی دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر ایرانی می‌باشد.

مارال فرجاد: پس از ۲۰ سال با پدرم هم بازی شدم+عکس

مارال فرجاد فارغ‌ التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کردوی علاوه بر بازیگری به کار دوبله نیز می پردازد ، از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران به همراه پدرش بازیگری را آغاز کرد

نوجوانی های مارال فرجاد + عکس

مارال فرجاد بعد از آن در چندین فیلم و سریال نقش بازیگر کودک را ایفا می کرد و بعد از آن یک مدت در کار بازیگری وقف ایجاد کرد تا اینکه در ۱۸ سالگی به طور جدی تری دوباره به این حرفه روی آورد و تا کنون در سریالها و فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته از جمله سریال ساختمان پزشکان و فیلمهای عاشق ، خسته دلان و …

مارال فرجاد در سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج بازیگر نقش مهتاب همسر چاوش با بازی حسام منظور است و از روزهای ابتدایی آغاز ماه مبارک رمضان با این سریال مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما است.

گریم بازیگران سریال «برادر جان»/ از مارال فرجاد و علی نصیریان تا حسام منظور