بهاره افشاری یکی از بازیگران خوب ایرانی است. بازیگری تنها کار او نیست، بلکه بهاره افشاری یک طراح لباس نیز هست. بهاره افشاری از بازی در سریال او یک فرشته بود به شهرت رسید. این مطلب بیوگرافی کامل بهاره افشاری از زندگی شخصی تا فعالیت‌های هنری اوست.

مطلب بیوگرافی بهاره افشاری همواره در حال تکمیل شدن است، می‌توانید آن را در مرورگر خود ذخیره کنید تا از آپدیت‌های آن مطلع شوید.

همچنین شما با عضویت در سیستم پوش نوتیفیکیشن سایت ما می‌توانید از تکمیل شدن این مطلب و سایر مطالب مشابه مطلع شوید.

راهنمای مطالعه بیوگرافی بهاره افشاری

 

خلاصه بیوگرافی بهاره افشاری

  • نام ونام خانوادگی: بهاره افشاری
  • زمینه فعالیت: هنرپیشگی ، طراحی لباس
  • تولید: ۴ تیر ۱۳۶۳ شاهرود
  • ملیت: ایران
  • قد: ۱۷۰ سانتی متر

بهاره افشاری دارای دیپلم بازیگری است و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی می‌باشد.وی عضو یک خانواده 4 نفری است و یک برادر نیز به نام بابک دارد.بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

 

تصاویر دوران کودکی بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

او درباره خانواده خود می‌گوید که من در یک خانواده بسیار مذهبی بزرگ شدم ، بیشتر خاطرات من و دوره بچگی ام در محرم ها و تکیه بوده ولی هیچ وقت هیچ کجا نگفتم. تمام این سال ها آدم معتقدی بزرگ شدم نه مذهبی یا هر چیز دیگری که اسمش هست ، بیشتر معتقد بزرگ شدم و به اسلام واقعی اعتقاد دارم

بهاره افشاری

بهاره افشاری

 

طراحی لباس توسط بهاره افشاری

بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدلهای لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودمدوست داشتم طراح لباس شوم از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر می شد؛ بنابر این معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد، شدم.

بهاره افشاری

 

مزون لباس بهاره افشاری

بعدا از گرفتن دیپلم ، معلم اختصاصی گرفت و پیگیر صنعت مد و لباس شد. او خیلی زود با افتتاح مزون لباس وارد حرفه طراحی لباس شد و در سال 1383 وقتی 20 ساله بود توسط مجله چلچراغ لقب جوانترین طراح لباس ایران را گرفت.

ورود بهاره افشاری به بازیگری

بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال ۱۳۸۱ وارد عرصه سینما شد.

خانوم افشاری طراح لباسی که مزون داشته و با برگزاری شو های لباس تعداد زیادی از بازیگران را مشتری خود کرده بود.با همین رفت و امد بازیگران به مزون وی پایش به عرصه هنری باز شد اولین بار در 18 سالگی تجربه حضور خیلی کوتاه دریک سریال را بدست آورد.

4ماه بعد بهاره افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.اما کیانوش‌ عیاری‌ توانست‌ بعد از گذشت‌ چندسال‌ این‌ بازیگر جوان‌ را راضی‌ به‌ همکاری‌ کند تا در جدیدترین‌ ساخته‌ اش‌ که‌ سرگذشت‌ دکترمحمد قریب‌ است‌ به‌ ایفای‌ نقش‌ بپردازد.وی در این‌ کار در دو نقش‌ بازی‌ میکند و پس‌ از آن‌ یک‌ پیشنهاد ناب‌ و جدید سومین‌ کار هنری‌ او را رقم‌ زد. نقش‌ فرشته‌ برای‌ او به‌ قدری‌ خاص‌ بود که‌ برای‌ لوث‌ شدنش‌ حاضر نیست‌ هر نقش‌ دیگری‌ را بپذیرد.

شهرت بهاره افشاری

وی در سال 84 با بازی در سریال او یک فرشته بود توانست به خوبی شناخته شود . او در این سریال نقش شیطان را ایفا میکرد. او در مجموعه فاصله ها در سال 89 هم خوش درخشید.

بهاره افشاری

تجربه کارگردانی بهاره افشاری

او برای اولین بار کارگردانی یک مستند را بر عهده داشت و در تیر ماه ۱۳۹۷ نیز اکران شد. مستند وی که سریک نام دارد، درباره ی اسبی به همین نام است و متعلق به سردار آزمون، فوتبالیست محبوب کشورمان می باشد.در این فیلم رابطه عاطفی سردار و اسبش به نمایش کشیده شده و سکانس پایانی آن در روسیه ساخته شده است.این اسب همان اسبی است که سردار آزمون فوتبالیست مشهور روی آن تعصب زیادی دارد و با آن در کورس های سوارکاری حاضر می شود. سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخار ترین اسب های ایرانی به حساب می آید و به سرعت و چابکی معروف است.

بهاره افشاری

تیزر مستند سریک به کارگردانی بهاره افشاری

خانواده بهاره افشاری

بهاره افشاری بازیگر خوب کشورمان یک برادر به نام بابک دارد که همیشه وی را الگوی خود قرار داده است. پدرش تولیدی لباس داشت و به این خاطر همیشه به مدلهای مختلف لباس ها و طراحی لباس علاقه داشت و این حرفه را دنبال کرد.

برادر بهاره افشاری

بهاره افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد.

بابک افشاری برادر بهاره با دختر آقای سهیلی صبا سهیلی ازدواج کرده است. به گفته وی من در عروسی برادرم یک ساعت نشستم، چون نمیخواستم دیگران را معذب کنم.

 

بهاره افشاری

بهاره افشاری

بهاره افشاری و مادرش

بهاره افشاری

بهاره افشاری و پدرش

بهاره افشاری

 

 

ازدواج بهاره افشاری

بهاره افشاری می‌گوید در 35 سالگی ازدواج خواهد کرد. برای زندگی‌اش برنامه دارد. در 20 سالگی می‌دانست که پروسه‌ای را باید طی کند که در ۳۰-۳۲ سالگی باید خانه‌دار باشم. که الان شده‌ام. این ربطی به بازیگری ندارد و هر شغلی که داشت باید این کار را می‌کرد. او می‌گوید در میانه ۳۰ تا ۳۵ سالگی سیمرغ می‌گیرد.

بهاره افشاری

ازدواج بهاره افشاری با بنیامین بهادری

بهاره افشاری

مدتی شایعه ازدواج او با بنیامین بهادری به گوش می رسید و این شایعه با ازدواج بنیامین دروغ از آب درآمد و توسط فن پیج شایعه شد.وی با انتشار عکس صفحه دوم شناسنامه خود، این شایعات را تکذیب کرد.

 

ممنوع التصوری بهاره افشاری

خانوم بازیگر به علت عدم تمایل به بازی در فیلم سیاسی ، سال 89 تقاضای کناره گیری از فیلم پایان نامه را کرد اما تهیه کننده از او خسارت 80 میلیونی خواست.

 

 

در نهایت با اجبار در این فیلم بازی کرد اما بعد پایان فیلم از طرف روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم و برادرش جواد به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شد

بهاره افشاری

شرکت طراحی بهاره افشاری

افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند. مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد که البته بخاطر مشغله کاری دیگر مثل سابق نمیتواند کار طراحی انجام دهد و بیشتر کارهای معماری در شرکت انجام میشود در این شرکت کاری گرافیک ، معماری و طراحی صنعتی انجام میشود

 

 

این مطلب در حال تکمیل است. می‌توانید آن را ذخیره کنید تا از تغییرات آن مطلع شوید.

 

http://gg.gg/w41rn