به گزارش پارس نیوز ، خودروهای اتوماتیک چینی به دلایل مختلفی مورد توجه مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند. این دلایل شامل فناوری پیشرفته، طراحی و استایل جذاب، آپشن های کاربردی و گاها صرفه‌جویی در هزینه‌های سوخت می‌شود. خودروهای چینی با توجه به مدل و کارکرد در بازار ایران قیمت‌گذاری می‌شوند.

کاماپرس دراین گزارش 5 خودرو اتوماتیک چینی با قیمت زیر یک میلیارد تومان را معرفی می‌کند.

ام‌ وی‌ ام X33 S اسپرت مدل ۱۳۹۹

قیمت یک ام‌وی‌ام X33 S اسپرت مدل ۱۳۹۹با 65 هزار کیلومتر کارکرد 970 میلیون تومان است. این خودرو خاکستری رنگ بوده و بدنه آن خط و خش یا رنگ شدگی ندارد. موتور و شاسی‌‌های خودرو نیز سالم گزارش شده‌اند.

چری تیگو 5 اکسلنت مدل ۱۳۹۶

قیمت چری تیگو 5 اکسلنت مدل ۱۳۹۶ در حالی که 65 هزار کیلومتر کارکرد دارد 1 میلیارد تومان است. موتور این تیگو 5 سالم بوده و بدنه مشکی رنگ آن خط و خشی ندارد. وضعیت شاسی‌های نیز سالم  پلمپ اغلام شده است.

بیشتر بخوانید:

 
  • فوری / شرایط تعویض خودرو برقی با خودروهای وارداتی جدید در سامانه + جزییات
  • جزییات ثبت نام 31 خودرو وارداتی در سامانه / 8 نکته مهم که متقاضیان باید بدانند
  • کاهش قیمت آریزو 5 صفر و کارکرده در بازار خودرو / تیر 1403

جک S3 اتوماتیک، مدل ۱۳۹۷

یک جک S3 اتوماتیک مدل ۱۳۹۷ با قیمت 900 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو 112 هزارو 500 کیلومتر کارکرد داشته و سفید صدفی است. بدنه و موتور این خودرو سالم و شاسی‌های آن نیز پلمپ هستند.

چانگان CS35 مدل ۱۳۹۸

یک چانگان CS35 مدل ۱۳۹۸ در بازار خودرو 980 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. کارکرد این خودرو 58 هزار کیلومتر اعلام شده و از موتور سالم، بدنه سفید رنگ بی خط و خش و شاسی‌های سالم و پلمپ برخوردار است.

لیفان 820 مدل ۱۳۹۵

قیمت لیفان 820 مدل ۱۳۹۵با 111 هزار کیلومتر کاکرد 905 میلیون تومان است. بدنه قهوه‌ای رنگ این لیفان خط و خش و رنگ شدگی جزئی دارد. مشخصات فنی و شاسی‌های این لیفان سالم و بدون ایراد هستند.

انتهای پیام