به گزاش پارس نیوز ، گران‌شدن قیمت ملک باعث شده که بسیاری از شهروندان برای خرید یک خانه نقلی به سمت مناطق جنوبی تهران بروند؛‌ همین افزایش تقاضا، قیمت آپارتمان را در مناطقی مانند نعمت آباد، خاوران و شهرری و … نجومی کرده است. اکنون برای خرید یک خانه 50 متری در این مناطق باید حداقل 3 میلیارد تومان بپردازید.

کاماپرس در این گزارش با جست‌وجو در سایت‌های اینترنتی قیمت خانه نقلی در برخی از مناطق جنوب تهران را بررسی می‌کند:

 

قیمت خانه‌ نقلی در حوالی نعمت آباد و یافت‌آباد

در روزهای گذشته خانه‌ای 62 متری، 10 سال ساخت حوالی ایستگاه مترو زمزم واقع در بزرگراه چراغی برای فروش آگهی شده است. این خانه‌ نقلی یک خوابه با مبلغ سه میلیارد و 162 میلیون تومان به فروش می‌رسد. طبق این آگهی، خانه‌ مذکور در طبقه آخر ساختمانی 5 طبقه واقع شده و دارای آسانسور بوده و به تازگی تمام خانه بازسازی کامل شده است.

در همین حوالی، کمی نزدیک به محله یافت‌ آباد، خانه‌ای 63 متری و یک خواب با قیمت 2 میلیارد و 900 میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت هر مترمربع این خانه ساخت سال 1392، حدود 46 میلیون تومان است. طبق نقشه تهران، دسترسی‌های محلی خوبی برای ساکنان این منطقه وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت
  • این خانه سوپر لوکس در زعفرانیه 3 هزار میلیارد تومان قیمت دارد
  • سند 5 برگی خانه در پردیس و هرآنچه باید بدانید

قیمت خانه‌های نقلی در این محدوده به صورت حدودی مشابه است؛ به طور مثال خانه‌ دیگری در محله نعمت آباد، تک‌خواب با 65 متر، حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای فروش اگهی شده است. این خانه سال 1400 ساخته شده و در طبقه دوم یک آپارتمان 9 طبقه قرار دارد.

خانه‌های نقلی در خاوران چند؟

خانه‌ای 62 متری در محدوده خاوران با قیمت 2 میلیارد و 728 میلیون فروخته می‌شود. این خانه‌ نقلی در طبقه دوم واقع شده و با قیمت هر مترمربع 44 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خانه کوچک یک خوابه، دارای انباری و یک پارکینگ است.

در همین منطقه خانه‌ای 63 متری با فاصله چند خیابان آن طرف‌تر البته فول امکانات و یک خواب، حدود 2 میلیارد و 650 میلیون تومان آگهی شده است. این خانه در طبقه سوم یک ساختمان پنچ طبقه قرار دارد.

خانه- کاماپرس

خرید خانه نقلی 2 میلیارد تومانی در احمدآباد

در جنوب غرب تهران با مبلغ حدودی 2 میلیارد تومان می‌توان خانه‌های نقلی در منطقه احمدآباد مستوفی خرید. به طور مثال خانه‌ای 63 متری در طبقه اول یک ساختمان را یک میلیارد و 890 میلیون تومان برای فروش گذاشتند. البته این خانه‌ بازسازی شده، فاقد پارکینگ و انباری است. در همین منطقه خانه‌ دیگری حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت دارد. همچنین این خانه‌ 75 متری یک خواب دارد و 2 سال ساخت است.

خرید خانه‌ نقلی‌ در شهرری

خانه‌ای 60 متری و کاملا بازسازی شده در ظهیرآباد شهرری حدود یک میلیارد و 950 میلیون قیمت دارد. این خانه که در سایت‌های فروش آگهی شده، دارای آسانسو و پارکینگ است، ولی انباری ندارد. قیمت خانه نقلی دیگری در باقرآباد شهرری با 70 متر بنا و هشت سال ساخت، یک میلیارد و 900 میلیون تومان است. این خانه‌ هم بازسازی شده، یک خواب دارد و در طبقه سوم واقع شده اما فاقد پارکینگ و انباری است.

خانه‌ نقلی با دیزاین جذاب در افسریه

در منطقه‌ افسریه خانه‌ای 65 متری با دیزاین مدرن با مبلغ 2 میلیارد و 450 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خانه‌ 6 سال ساخت دارای آسانسور، پارکینگ و انباری است. قیمت خانه در منطقه مسعودیه که در نزدیکی افسریه قرار دارد، هم تقریبا به همین شکل است. به طور مثال خانه‌ای 60 متری یک خوابه، 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در مسعودیه آگهی شده است. این خانه کاملا بازسازی شده اما فاقد پارکینگ است.