به گزارش پارس ، سیدهادی آیت اللهی در واکنش به ادعاهای محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که گفته است" اگر قهرمانی به داوری فوتبال بازگردد کاری می کند که در تاریخ ماندگار شود و در پرونده قهرمانی پای خیلی ها گیر است" در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: معتقدم این گونه اظهارات و رفتارها در آستانه بازی تیم ملی مقابل لبنان و پس از پیروزی قاطع مقابل تایلند، ضمن تحت تاثیر قرار دادن شیرینی این برد، مردم را هم دل نگران می کند. رویانیان در مصاحبه اش با ایسنا و یک خبرگزاری دیگر مسوولان فدراسیون را متهم کرده و مدعی شده که محسن قهرمانی گفته" اگر محکوم شوم، خیلی ها را با خود می برم" و بنابراین پای خیلی ها گیر است!

** آقای رویانیان! این مملکت صاحب دارد؛ نیازی نیست لباس پلیسی بپوشید و چکمه هایتان را پا کنید!

وی افزود: متاسفانه رویانیان هچنین مدعی شده" شاید مجبور شوم لباس پلیسی ام را دوباره بپوشم و در قالب یک پایگاه خصوصی در فوتبال به مردم خدمت کنم! " اما ایشان قبل از هر چیزی خودش پیش داوری کرده و مسوولان فدراسیون را متهم کرده است که این اتهام ها به لحاظ حقوقی پیگیرد قانونی دارد. رویانیان که گفته مجبورم لباس پلیسی ام را بپوشم، بهتر است بداند این مملکت صاحب دارد و صاحبش حضرت صاحب الزمان (عج) است. این مملکت رهبر و ولی فقیه دارد، این مملکت ۲۰ میلیون بسیجی و صدها هزار سرباز گمنام امام زمان (عج) دارد، پس نیاز نیست شما لباس پلیسی به تن کنید! نیاز نیست چکمه هایتان را بپوشید! ما از گذشته یاد گرفتیم که رسم نوکری مردم و پاسخگو بودن به آنها در گرو حفظ شأن و حرمت آنهاست.

** آقای رویانیان! مردم صاحب شرافتند پس بی جهت کسی را متهم نکنید

نایب رییس اول فدراسیون خطاب به رویانیان گفت: همه مردم صاحب شرافتند و هیچ کسی نباید به خودش اجازه دهد بی جهت همه را متهم کند. پیش داوری قبل از اثبات جرم خودش تخلف است. این پرونده حدود ۱۳۰ تا ۱۴۰ صفحه دارد که چندین مرتبه مورد بررسی قرار گرفته است. ما پرونده را دوشنبه (دیروز) به کمیته انضباطی فدراسیون ارجاع دادیم تا روال قانونی اش را طی کند. تمام افراد قید شده در پرونده متهم هستند نه محکوم! پس باید همه افراد داخل پرونده را با یک چشم و به عنوان متهم نگاه کرد. بهتر بود رویانیان قبل از بیان این صحبت ها، در فدراسیون حضور پیدا می کرد و اطلاعات می گرفت نه آنکه همه را با یک چوب براند، نه اینکه بی جهت بگوید پای فدراسیون هم در این پرونده گیر است!

** آقای رویانیان! خیلی ها با لباس سفید به ورزش می آیند و شانس بیاورند با لباس مشکی خارج می شوند!

وی افزود: رویانیان اگر خیلی به مسایل پیرامونی اش حساس است، مشکلات درون باشگاه خودش را حل کند. من با تجربه بیش از ۴۰ سال حضور در ورزش به ایشان می گویم سال هاست خیلی ها با لباس سفید وارد ورزش شده و اگر خیلی شانس بیاورند با لباس مشکلی از آن خارج می شوند؛ حال ما دوست داریم رویانیان را همیشه با لباس سفید ببینیم.

** پیش بینی می کنم کمیته انضباطی در چهار، پنج روز آینده به جمع بندی نهایی برسد

آیت اللهی با بیان اینکه هیچ وقت و در مصاحبه با هیچ رسانه ای نگفته رای پرونده دوشنبه (دیروز) اعلام می شود، درباره آخرین وضعیت آن به ایسنا گفت: همانطور که قبلا هم گفته بودم پس از مطالعه پرونده در صورت نیاز آن را به کمیته انضباطی ارجاع می دهیم. در حال حاضر پرونده به این کمیته رفته و باید صبر کنیم و منتظر بررسی ها و رسیدگی های پنج نفر قاضی حاضر در کمیته باشیم تا ان شاءالله آرای منصفانه و شایسته ای برای آن صادر شود. پیش بینی می کنم طی چهار، پنج روز آینده کمیته انضباطی هم به جمع بندی نهایی درباره پرونده برسد.