به گزارش پارس ، جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه تقاضای پنج دقیقه دیدار با استاندار فارس را داریم، ضمن بیان مطلب فوق افزود: انتظار ما از استاندار جدید فارس تغییر در نوع نگاه به ورزش و جوانان است، به همین دلیل از مدیریت ارشد استان تقاضای رفع مشکلات تیم فجر را داریم.

وی تصریح کرد: مسئولان استان به گونه ای با تیم فجر برخورد می کنند که به نظر نمی رسد علاقه ای به داشتن این تیم در فارس وجود داشته باشد.

مدیر عامل باشگاه فجرسپاسی شیراز یادآور شد: سال های سال است که از مسئولان استان فارس برای رفع مشکلات تیم فجر تقاضای همکاری داریم اما هر سال به گونه ای ما را طرد کردند اما امروز مشکلات ما برای حضور موفق در نیم فصل دوم چند برابر است.

جعفری تاکید کرد: امروز در حالیکه همه تیم ها به دنبال جذب بازیکنان جدید و تقویت خود هستند ما باید به دنبال رفع مشکلات مالی این تیم باشیم. اگر مسئولان استان به ما کمک نکنند، در این مدت کوتاه نمی توانیم بازیکن مورد نظر را برای رفع مشکلات تیم جذب کنیم. امروز حتی برای خرید بازیکنان ارزان قیمت نیز اعتبار مالی نداریم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه تیم فجرسپاسی تمرینات خود را انجام می دهد، یادآور شد: با تمام توان در حال پشت سر گذاشتن تمرین ها و بازی های دوستانه هستیم اما باید نیرو به این تیم تزریق کرد.

مدیر عامل باشگاه فجرسپاسی شیراز همچنین گفت: به سه بازیکن جدید احتیاج داریم اما کمترین نرخ درخواست شده از جانب یک بازیکن اوکرانی است که درخواست ۳۰۰ میلیون تومان کرده است.