به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با داماش گفت: فکر کنم که به آنجایی رسیده ایم که تیم ها در این مقطع از لیگ از یکدیگر شناخت خوبی پیدا کرده اند. بازی های داماش را دیده ایم. داماش نتایج خوبی گرفته است. البته آن ها فوتبال خوبی انجام می دهند. بازی شان را در مقابل صبا آنالیز کرده ایم ولی ما تراکتورسازی هستیم و به دنبال سه امتیاز بازی هستیم. امیدوارم که بتوانیم کارهای تاکتیکی که در تمرین ها انجام داده ایم را در میدان پیاده کنیم.

وی در ادامه افزود: در پاره ای از اوقات جذابیت هایی که در فوتبال است، باعث می شود که بروید و آنجا کار کنید و هیچ مربی از آینده کاری خود خبر ندارد.

وی همچنین در مورد مصدومان تیمش گفت: حبیب گردانی محسن نبی خواه و علی کریمی را در بازی فردا در اختیار نداریم.

پورغلامی ادامه داد: یکی از حسن های تراکتورسازی این بوده است که در بازی های خارج از خانه خوب امتیاز کسب می کند چون تیم هایی که مقابل ما هستند فوتبال بازی می کنند ولی در تبریز همه جلوی ما دفاع می کنند و امتیاز گرفتن از این تیم ها سخت است. تمامی بازی هایی که ما در تبریز انجام داده ایم با تیم های پایین جدولی بوده است که مربیان شان تهدید اخراج شدن را با خود داشته اند. جلوی این تیم ها بازی کردن کمی دشوار است.

پورغلامی در پایان گفت: تراکتورسازی دو سال پیاپی نایب قهرمان لیگ شده است و انتظار هواداران از این تیم بالاست. در دو هفته گذشته هواداران برای ما سنگ تمام گذاشتند و حمایت خوبی از این تیم کرده اند. بازی هفته گذشته مقابل ملوان برای من خیلی سخت بود. چون من ۱۵ سال در این تیم فوتبال بازی کرده ام و بعد از اتمام فوتبالم به مربی گری این تیم رسیدم.